Yaza uygun etkileyici parfüm arıyorummmm

sm793

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
3.451
2
Kızlar acill yardımmm, yaza uygun ama aynı zamanda etkileyici, bir parfüm istiyorumm.
kızlar aman dikkat ağır bir parfüm olmasın yaz kokusu ama etkileyici olsunnnnn

hadi göreyim sizi, bana yardım edin bakalımmm a.s.

biri gurbaa yı mı çağırdı ne.yakında gelir kendisi uzuuunca bi parfüm listsiyle inşallah ben de merak ediyorum doğrusu

bende bir ara avon kullanıyodum ama şuan değişik bişiler kullanmak istiyorum umudum, sağol tatlım benimmm

leylek82 evet haklısın gurbik bilir ama o bugün yorgun ve üzgünmüş bilemiyorum kendine gelebilirmi!

Bende hep avondan kullanıyordum ama sıkıldım aÇıkcası deĞıŞık bıŞıler olabılır bende sonucu merak ettım

Kenzo dan şaşmam ben...yaz veya kış için tavsiye ederim...çok orijinal...:))

şimdi ben davidof water cool u alcam merak edıyorum kanka biliyorsun beni denemediğim parfüm kalmadı avon felanda alma...
adam gibi güzel birsey al yada çakma al dp den nolcakkı
escada al işte sxy graffti al dön bana:nazar:

ahh canım benimm desibel ablaaa, sende geldinmi benim konuma sağol

kenzonun hangi kokusunu tavsiye edersin

şimdi ben davidof water cool u alcam merak edıyorum kanka biliyorsun beni denemediğim parfüm kalmadı avon felanda alma...

bidenemmm ben kullanmıştım 3-5 sene önce cool water güzel bir koku, tarifine çok uyan bir koku, okyanus kokusu tam. Güzel ama ben çarpıcı bişey arıyomm, avonları çok oldu kullanalı uzun süredir kullanmıyom zatiii kankaaa
açık parfümcülerden 212 almıştım ama sexi olanı değil, ötekinden bayıldımm acayip çekici bir koku ama bi daha gittiğimde koku aynı koku değildi

afrodizyaklı bir koku istiyorum ben aslında balımmm

kesinlikle tavsiye ederim. ben kullanıyorum herkes sorar

bende parfümm istiyorum dp den aldım en son cacharel promesse aldım fena değil ama dp de alkol kokusu bazen ağır basıoo, bide çiçek kokuları güzel ama uçucu oluo biraz baharat kokularına kaçıyorum ben, iyi bişeler önerin delikafadulden

bende parfümm istiyorum dp den aldım en son cacharel promesse aldım fena değil ama dp de alkol kokusu bazen ağır basıoo, bide çiçek kokuları güzel ama uçucu oluo biraz baharat kokularına kaçıyorum ben, iyi bişeler önerin delikafadulden

evet hayatım çok doğru söylüyorsun, yaz kokusu diye uçucu bişeyde kullanmak istemiyorum ama ağırda olsun istemiyorumm

şöyyle güzel bişey olsunn, bende dp den alcam

ayy sonunda bende gelebildim!a.s.geçende rushA baktım çok güzeldi!:lepi:bende alacağım ama rush2ymiş bu tam yaz kokusu!...

ayy ben rush bakmıştım hatta almıştım derinim ama bana ağır geldi feci bir baş ağrısı yaptı bende
tabi benim aldığım hangisiydi hatırlamıyorum şuan, ama güzel ve çok kalıcı idi

ayy ben rush bakmıştım hatta almıştım derinim ama bana ağır geldi feci bir baş ağrısı yaptı bende
tabi benim aldığım hangisiydi hatırlamıyorum şuan, ama güzel ve çok kalıcı idi

rush2 benim dediğima.s evet iki tane var biri bana da çok ağır geliyor:bbo: hoşuma gitmiyor hiç hatta çok kullanan var!..hoşbuldum canım!...a.s

ama pek kimse girmediği için bugün kimsecikler yokkkk gamyoncuiremsu

kuşum benim favori parfümüm este lauder pleasure
yaza uygun, çiçek kokusu, fena halde tavsiye ederim :lepi:

ben avondan incadenssence siparişi verdim çok hoş kokusu. dior- jadore kullanıyorum o da süper KK dan tavsiyeler sonucu almıştım.
paco rabanne ultra violet-menekşe kokulu hem hafif hem güzel

X