Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlar
bende bugün kargomu vereceğim inşumarım kurbanım hediyelerini beğenir çok fazla muhabbetim olmasa da ben çok sevdim kurbanımı

Günaydın kızlar bende bu sabah gamzelinin kolisini kargoya vermiş bulunmaktayımmm
Yurtiçi kargo ile gönderdim ben
İnşaAllah içindekiler kırılmadan kendisine ulaşır.Kolinin içine bakma dahi bakmadılarr
büyük siyah posete koymuştum zaten. Poşetin üzerinden direk bantladılar.Kırılacak bişey varmı die sordu bende var dedim.
Artık kırılırlarsada yapcak bişi yok kurbancığımmm.İnşaAllah hediyelerini beğenirsinnnnn

Son düzenleme:
günaydın canım ben sneı hiç görmedim sanırım

benım kutum çok güzel çiçekli felan o yuzden ben kaplamadım ama annem kargocuya verirken açılmaısn felan diye kaplıycak bantlıycak

Canım benimkininde kapağı açılıyordu ama annenin tekrar bantlamasına grek yok büyük poşete koysanız yeter çünkü kargo zaten kendisi bantlıyorr

Canım benimkininde kapağı açılıyordu ama annenin tekrar bantlamasına grek yok büyük poşete koysanız yeter çünkü kargo zaten kendisi bantlıyorr

bilmem ki evet öyle de olabilr ama kargonun kendi poşeyleri de olucak ya ne biliyim :26::26:

Bende senı hıc gormedım balım , topıkte yenıyım

heheh karışıklık oldu herhalde canım
biz çekiliş yaptıkta bugünlerde de hediyelerimizi yollamaya başlıyoruz onun muhabbet topiği burası ama tabiki katılabilirsin muhabbete

Günaydınlarrrr,

Hastalıktan ölmek üzereyim resmen Allahım bu nasıl bir griptir ya :2::2:

Kurbancığım hediyelerini de yarın kargoya vereceğim inşallah

Ne güzel olmuş cnm benimm.Çok becerikli kurbanım var daha öncede demiştim zatennn

teşekkür ederim sevgili katilciğimmmm

sağsalim gelecekler bana hiiiç merak etmeee

Günaydınlarrrr,

Çok çok geçmiş olsun.
İyileşmek için istirahat şart. Çalışıyorsan da aşırı yorma kendini canım.

Günaydınlarrrr,

geçmiş olsun canım bol meyve iyi geliyor gerçekten, bal zencefil zerdeçal karışımını da tavsiye ederim

sevgili katilim kargomu gönderdiysen bana mesaj at ne zaman kargo geleceğini bileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…