Makyaj Ürünleri yaz makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

karbeyaz07

instagram/askbuyukbedengiyer
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
1.254
191
35
Kızlar yaz geliyor hepimizin sorunu makyajın akması..Akmayan kaliteli ürünler var mı önerebileceğiniz?

4 mevsim Dior :) Far, pudra ve concealer için özellikle öneririm. Onun dışında Clarins'in rujları. Lancome'un kalemleri. Givenchy'nin top rimeli var inanılmaz uzatıyor kirpikleri daha iyisini görmedim ömrü hayatımda japon markaları dahil ve denize girsen çıkmaz. O kadar uzamasın dersen yeni keşfettiğim Cargo diye bir markanın rimelleri çok güzel Estee lauder ayarında ama fiyatları çok daha uygun. Y saint laurentin krem allığı vardı iki renk turuncu ve pembe kaldırıldı üretimden yaz için mükemmeldi resmen uçmaz etmez on gün durur çıkarmazsan. İyi ürünleri niye üretimden kaldırıyorlar anlamıyorum bak istersen bir bazen ellerinde oluyor yıl olmadı daha çünkü geçen ay bulmuştum ben. Yazın fondöten yerine pudra kullanıyorum daha hafif oluyor yüzün.
Param olmadığında flormar alıyorum ucuzların en iyisi o. Şu inglotu da tek ben beğenmiyorum herhalde :/ çok adi değil mi ya?

ya arkadaşım mayblnn 24 ü kullanıo fondöten olarak şu an beğenio..kalem olarakta loreal ve max factörün akmayanlarını öneriolar..far olarak bulamadım akmayan bişe..kalem ve fondöten allık akmasın gerisi önemli değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…