yaz geldi bikinilerim olmuyor :((

gulcinf

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
305
7
az önce bikinilerimi denedim ama göğüslerimde büyümüşler hiçbiri olmadı malesef şimdi internetten baktım hamile mayolarına ama hepsi çok kötü...fikri olan varsa lütfen paylaşsın...sengözlerimebaksanab

büyük benden normal bir mayo almayı düşünüyorum ben..zaten bikiniler olsada bu göbekle pek de şık durmazlar...a.s

az önce bikinilerimi denedim ama göğüslerimde büyümüşler hiçbiri olmadı malesef şimdi internetten baktım hamile mayolarına ama hepsi çok kötü...fikri olan varsa lütfen paylaşsın...sengözlerimebaksanab

Adaş unutma sen artıkın hamişsin tatlicadiarzu hamile kıyafetleri satılan yerde yok mu ki bikini hamilelere göre CADIARZU

Adaş unutma sen artıkın hamişsin tatlicadiarzu hamile kıyafetleri satılan yerde yok mu ki bikini hamilelere göre CADIARZU
evet unutmak mümkün mü :) internetten baktım hamile mayoları var ama hiçte güzel değil mağazalara gidipte bakma şansım olmadı daha ama bulursam sizlerede haber veririm...

bende hürrem hamile olsamda mayo falan olmasa hiç umrumda olmaz....gülçin izmirde varmı bilmiyorum ama ist te kişiye özel mayo diken yerler var....bide ben nette görmüştüm hamiş mayoları çok güzeldi..

sağolun kızlar inşallah en kısa zamanda sizde bu duyguyu yaşarsınız...bu arada küçük bir tavsiye dua edin ve inanın...

Allah başka dert vermesin başka bişey diyemiyorum a.s.

41000000000604080.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
"hamile bikinisi" yada "hamile mayosu" diye tırnak içine alıp arama yap , sırf merakımdan baktım iki tane şeker gibi buldum :eek:

CE8810_08.gif

ce8810.jpg

gulcinf sen sakla bikinilerini seneye yaza artik dids guzel bulmus bu sene modan hamile modasi olsun bu arada hamis olamayanlarida üzdün haberin olsun!

ah canım burda hamile olupta bikini giymeyi bırak çok şeyleri feda edicek insan varken senin bikinilerinin olmamasını sorun etmen bana biraz yanlış geliyor. bu yazını okuyupta üzülecek kişiler için söylüyorum.

canim Allah baska dert vermesin insallah,konuyu keske moda ve ya bir derdim vara acsaydin hamile olmak isteyen ve olamiyan arkadaslar uzulebilir

hamile iken hepsi tam olmuyor malesef.biraz bişilerden fedakarlık etmekte gerekiyor bence.öyle deniz falan daha sonraki yıl bebişinle gidersin

göğüslerin için büyük beden bir bkini alabilirsin henüz yeni hamilesin fazla göbeğin yoktur sanırsam onun için fazla dert etme tek derdin bu olsunyerimseniben

kızlar ben kimsenin üzülmesini istemem sonuçta bende 1 yıla yakın çocuğum olsun diye bekledim niyetim kimseyi üzmek kırmak değildi sadece hamile arkadaşların fikrini almak istedim...umarım isteyen herkese allah en kısa zamanda bebek sahibi olmayı nasip eder...

evet herkes bekliyor canım bende bunlardan biriyim ama konuyu farklı bir bölüme açsaydım daha iyi olurdu. moda bölümü mesela. çünkü bu konu yüzünden tepki görebilirsin

bende internette baktım ve hiçbirini beğenmedim , bakırköy carouselde gebe adında bir mağaza var , ordan mükemmel bir hamilelik bikinisi aldım , o kadar güzel ki herkese tavsiye ederim.. hem doğumdan sonra da rahatlıkla giyilebilecek tarzda yapmışlar , keşke resim yükleyebilseydim bilgisayara :KK43:

bende internette baktım ve hiçbirini beğenmedim , bakırköy carouselde gebe adında bir mağaza var , ordan mükemmel bir hamilelik bikinisi aldım , o kadar güzel ki herkese tavsiye ederim.. hem doğumdan sonra da rahatlıkla giyilebilecek tarzda yapmışlar , keşke resim yükleyebilseydim bilgisayara :KK43:

valla merak ettim doğrusu gerçi ben izmirde yaşıyorum ama bi şekilde aldırabilirim..burada anlatılmış resim nasıl ekleniyor bakarsan ekleyebilirsin ama sen bilgisayara eklemekten bahsediyosun sanırım neyse...a.s
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=44372&highlight=foto%F0raf+eklemek

X