Aile Planlaması yaz 24

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

isim_misim_yok

Rabbim sana sükürler olsun...
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2014
1.172
253
Arkadaslr yardm edin...Gebelik tedavisi goruyorum catlamamis yumurtami eritmek icin once yasmin sobra klomen ve catlatma ignesi oldm adet oldum gittim yumurta catlamams eritmek icin bu seferde yaz 24 verdi fakat adetten sonra surekli kahverengi kanamam devam etti bugunde kan gelmeye basladi yani adetle beraber toplamda 2 haftadir pedle geziyorum ilaci 9 tane icip biraktm kanama devam edio korkuyorum var mi bilgisi olan

Ne yaptin arkadasim merak ettim gecmis olsun ayni durum bende var daha oncede olmustu kistten diyor dr

Sende de cikolata kistimi var? Ben adet oldum yaniv15 gun arayla...Klomene basladm ama dr umutsz tup bebege git dedi

Sebebsiz infettilite simdiye kadar prolaktin cikti bir yildir ama ben 38 yasindayim gülüm tüp bebekte yaptim 3kez hayirlisi 2 kez hamile kaldim ama 8 haftada kalp atisi durdu rabbim fazla aratmasin

Sebebsiz infettilite simdiye kadar prolaktin cikti bir yildir ama ben 38 yasindayim gülüm tüp bebekte yaptim 3kez hayirlisi 2 kez hamile kaldim ama 8 haftada kalp atisi durdu rabbim fazla aratmasin
Insallah cnm evlat kokusuni isyeyen herkese versn rabbim bisey soracsm banada dr tup bebek dio...tup bebek islemleri nasil oluyo agri aci falan.Cunku ben bajinal muayenede bile kasiliyorm korkuyorum

Insallah cnm evlat kokusuni isyeyen herkese versn rabbim bisey soracsm banada dr tup bebek dio...tup bebek islemleri nasil oluyo agri aci falan.Cunku ben bajinal muayenede bile kasiliyorm korkuyorum
Canim gerek kalmaz insallah koldan ve gobekten igne ler var 10 gun kadar kullaniyorsun toplamda 5 kez gidiste yumurta transferi oluyor sonra 15 gune kadar beklenip kanda beta hgc bakiliyor zor bir surec sen pes etme klomenle cok insan hamile kaliyor rahim duvarin iyiyse pes pese tedavilerle hamile kalinabilir

Cikolata kisti var cnm bende dr um cok umutsuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…