Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını
Yay burcu kadını kültürlü, alımlı, espritüel, duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker. Hassas ve kırılgan bir yapısı vardır. Affedicidir. Zekidir ve kavrama yeteneği kuvvetlidir. Birden fazla konuya ilgi duyabilir ve hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilir.

Yay burcu kadınının sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Huzursuzluktan hoşlanmaz ve huzursuzluk olan ortamlarda fazla bulunmaz. Çevresinde enerjik ve neşeli yapısıyla aranan bir dosttur.Dostlarına çok önem verir ve fedakardır.

Yay burcu kadını eğlenceye ve gezmeye meraklıdır. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. Maddi anlamda güçlü olmak ister. Para onun için araçtır.Cömert hatta biraz savurgandır.

Karşı cinsle olan ilişkisinde öncelikle arkadaşlığa ve dostluğa önem verir.Özgürlüğüne düşkün olan yay kadını kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz.Bu nedenle evlilik ona uzak bir kavram gibi gelmektedir. İlişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir partner olur.

Yay burcu kadını ilgiden ve komplimanlardan çok keyif alır. Çoğu zaman arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştıran yay burcu kadını öncelikle karşı tarafta güven ve dostluk arar. Beğendiği insanla sohbet edebilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek onun için çok önemlidir.

Yay burcu kadını evlendiği zaman çok keyifli bir partner olacaktır. Çocuklara düşkündür ve çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuracaktır..
hihoyyyt:icecream:

ayy kıslarr bende yay burcuyum butun ozellıklerını tasıorum ozellıkler hayata olan sevgılerıı ben bırıyle asla kus kalamamm valla ozellıkler cıvıl cıvıl olmam... valla ben burcumdan cok memnumum yahuuuuu

ayyyyyy kıss aynı benn ama bne velı degılım o ayrı hatta ben bıras kucugum ama olsun gene aynı bennn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 :1closedeyes:

tam bir yay burcuyum ( yükselenim de yaykaydirigubbakcemile2 )
bu zamana kadar araştırıp öğrendiğim bütün özelliklere sahibim.
çookkk memnunum burcumdan yalnız şu değişken ruh hallerim ve ölümüne açıksözlülüğüm beni bazen zor durumda bırakabiliyo:1ninca:

UTOPİA çok güzel anlatmışsın....bende yay burcuyum ve çabuk sinirlenip gözümün hiç bir şey görmemesi aklıma eseni yapmam maymun iştahlı olmam bazen zor durumda bırakıyor...onun dışında mutlu mesutuz burcumla :)

valla yay burcunun iyiliği konusunda bişey diyemem de şu yayların çeneleri yokmuuu kaç tane yay burcu tanıdıysam çok konuşuyolarr susmak bilmiyolar en yakında ablam her yay burcu aynımıdır bilmiyorum ama ablam öyleeee:sm_cool:

aynen yaa...
bende yay burcuyum ve maşallah allah vergisi...
bicir bicir hiç susumam =)naniknanik

ben de yay burcuyum. yazılan özelliklerin neredeyse tamamını taşıyorum. hihoyyyt hihoyyyt

işte bende onu diyorum öbür özelliklerinizi bilememdee çok konuştuklarını iyi bilirimm

ben de yay burcuyum ama hiç alakam yok öyle fazla konuşkan değilim, fazla dışadönük değilim, atletik değilim cokacimcoook nasıl yay burcu oluyorum ben, işte bu yüzden pek inanmıyorum açıkçası alakam yok çünkü. özgürlük ruhu desen bir o var pek bağlanmam birisine kolay kolay yükselenim ise başak bu yüzden bastırıyor olabilir mi yayı sırnaşık şey

yha kıslar yay burcunun ozellıgınde cok abartı kıskanclık var mı yoksa sadece bende mı var yardımcı olur musunuz? :S

merhaba arkadaşlar, bende tipik bir yayım ve bazen bunun sıkıntıssını yaşıyorum:)) özgürlük aşkı falan başa bela oluyor...

YAY KADINI
Sürekli aynı yerde, aynı işte, aynı kişilerle olmak... Bu sizi çıldırtıyor değil mi? Çıldırmak kelimesi hiçbir Yay kadınına yabancı değildir.Özgürlüğünüzün uzun süre kısıtlanması hiç de gözler önünde,gürültülü bir şekilde tepki vermenizi engellemez.Size yabancı olan herşeye ilgi duyarsınız. Yabancı
ülkeler,insanlar, başka dilde şarkılar sizi heyecanlandırmaya yeter. Bu
yüzden çoğu Yay kadını bir gün kendini yabancı bir ülkede yaşarken
buluverir.Dürüstlüğünüz patavatsızlık raddelerine gelebilir. Sonra da çevrenizdekilerin neden size kırıldıklarını anlamakta zorluk çekersiniz.Kimi zaman aktif, neşeli, sportmen olup kimi zaman da felsefe,din gibi konulara dalıp bir münzevi gibi yaşayabilirsiniz.Birlikte uzak ülkelere gidip maceralara atılabileceğiniz kişileri seversiniz. Bunun dışında pek duygusal olduğunuz
söylenemez.Anahtar sözcüğünüz: "Uzaklara, daha uzaklara."

bende burcumun özelliklerini taşıyorum anlaşılan baştada şu özgürlükçü ruhu bunuda tuttum Anahtar sözcüğünüz: "Uzaklara, daha uzaklara." :lepi:

Bende bir yay burcu kadınıyım fakat%100 yazdıgınız gıbı degiliz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…