Yavuz Hırsız...Hırsız, dayak yediği ev sahibinden şikayetçi oldu

Halikarnas

DÖNDÜM
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
14.247
37
VAN -AA- Van'da hırsızlık için bir eve giren kişi, kendisini yakalayan ve darbeden ev sahibinden şikayetçi oldu.
Alınan bilgiye göre, F.G'ye ait evin bodrum katına, pencerenin demir parmaklıklarını keserek giren Ö.G, ev sahibi tarafından yakalandı.
Ö.G'yi yakaladıktan sonra darbeden ev sahibi F.G, daha sonra durumu polise bildirdi.
Olay yerinde yapılan incelemenin ardından İskele Polis Merkezine götürülen Ö.G. ile ev sahibi F.G'nin ifadeleri alındı.
Hırsızlık amacıyla eve giren Ö.G, kendisini darbettiği gerekç esiyle ev sahibi F.G'den şikayetçi oldu.
Ev sahibi de evinde hırsızlık yapmak isteyen Ö.G'den şikayetçi olduğunu bildirdi.

-------------------------------------------------------------

sonunda bu da oldu ve böylece yavuz hırsız efsanesi gerçekleşmiş oldu....

daha neler duyacağız göreceğiz bakalım.

dünya tersine dönüyo daha neler görüp duyacagiz kimbilir allah kimsenin basina varmesin hem suclu hem güclü bu durumda paylasimin icin tesekkürler.a.s.

evine hırsız giren bir tanıdığıma poliste ifadesi alındıktan sonra söylenenleri aynen aktarayım :

" sadece yatak odanızın sınırlarında ancak size zarar verdikten sonra karşılık verme hakkına

sahipsinizaksi halde suçlu konumuna düşersiniz".........:1shok::sm_confused: söylenecek

fazla söz yok die düşünüyorum... ya da var aslında burada yazamam bunları diye

düşünüyorum....:1ninca:
teşekkürler Sardunyacım bu ibret için....a.s.

Maalesef - maalesef - maalesef.... tersine dünya..:tomato: kötükedihüso

hey allahım yaa

sen izinsin,üstelikte malıma haksız yara göz dik.
darp alıncada şikayetci ol
akıl mantık ermez oldu artık bu davranışlara.artık, :1no2:

evinde otursan uslu uslu,kim seni darpederki durduk yere yaa töbe töbe :mymeka:

devirmi değişiyo insanlarmı anlamıyorum .ne günlere kalıyoz böyle
paylaşımın için saol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…