:( yavaş kilo veriyorum

stdyng

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2015
20
7
31
Arkadaşlar merhaba ben bu yıl 15 temmuz da 79 kilo ile diyete başladım şimdi 71 kiloyum. Yani 3 ayda 8 kilo verdim. Verdiğim kiloların 6sı ilk iki aydan. o kadar dikkat etmeme ve elimden geldiğince spor yapmama rağmen tartıda hep aynı kiloda çıkmak çok moralimi bozuyor sizce normal mi bir doktora gitmem gerekir mi ?

Evet daha fazla verebilirdin. Spor da yapiyormussun.

Hep aynı diyeti mi yapıyorsun? Vucudun o yeme sistemine alıştığı için kendini tutuyor olabilir.

Boyun kaç, hedef kilon nedir ve nasıl bi diyet uyguluyorsun bilmiyorum ama akşamları az ve erken saatte yemeye çalış. Akşam yemeğinden sonra acikirsan bir meyve, yoğurt yada bitki çayı tercih et. Yoğurt özellikle yemeye çalış. Yemegin yanına güzel de ara öğünde ben de pek yiyemiyorum. Şimdi sarimsakli yoğurda semizotu ve kereviz+ceviz katarak salata yapıyorum. Bazen içine elma rendeliyorum.

Bi dr a gidip kan değerlerine, insulin direncine, tiroidine falan baktirsan iyi olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…