Yavaş artan hcg değeri

velvele19

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2017
58
20
29
Arkadaşlar merhaba son adet tarihim 28 aralık 27 ocak akşamında kan testi yaptırdım hcg 52 çıktı 29 ocak sabahı başka bir klinikte sabah saatlerinde yaptırdım hcg 85 çıktı 31 ocak ta yaptırdıgımda sonuç 140 çıktı doktor testlerin farklı kliniklerde olduğu için farklı çıkmış olabilir yüzde 60 ın üzerinde artış olduğu için anarmol bi durum göremiyorum ben şimdilik korkacak bi durum yok biz takip edelim dedi başına böyle bir şey gelen var mı pazartesi tekrar gidicem sonradan yükselirmi fikirlerinize çok ihtiyacım var. Cevaplarınızı bekliyorum

Canım normalde sağlıklı artış iki günde bir değer iki katına çıkması lazım
Seninki yari artış gibi olmuş ama tabi kan değeri o kadar hassaski farklı cihazlar değerleri değiştirebiliyor. Pazartesi en son gittiğin hastaneye git aynı cihazdan test yapsınlar inşallah seni sevindiren bi sonuca alırsın

Canım normalde sağlıklı artış iki günde bir değer iki katına çıkması lazım
Seninki yari artış gibi olmuş ama tabi kan değeri o kadar hassaski farklı cihazlar değerleri değiştirebiliyor. Pazartesi en son gittiğin hastaneye git aynı cihazdan test yapsınlar inşallah seni sevindiren bi sonuca alırsın
Canım pazartesi tekrar gidicem kan vermek için bende değerler düşük olduğu için pek ümitlenmek istemiyorum ama son gittiğim doktorum beni biraz ümitlendirdi inşallah rabbim de kucağımıza sağlıklı bebişler almamızı nasip eder yorumun icinde teşekkür ederim

Canım pazartesi tekrar gidicem kan vermek için bende değerler düşük olduğu için pek ümitlenmek istemiyorum ama son gittiğim doktorum beni biraz ümitlendirdi inşallah rabbim de kucağımıza sağlıklı bebişler almamızı nasip eder yorumun icinde teşekkür ederim
Rica ederim inşallah herşey yolundadır ha şöyle bi durum var dış gebelikte daha az artıyor kimyasal gebelikte çok az artıyor senin değerler onlardan daha iyi değerde

Rica ederim inşallah herşey yolundadır ha şöyle bi durum var dış gebelikte daha az artıyor kimyasal gebelikte çok az artıyor senin değerler onlardan daha iyi değerde
Evet canım doktorda kimyasal gebelik olsaydı şu anda ağır bi kanama olmasa bile az az lekelenmelerimin olacağını söylemişti ama dış gebelikte şüphelerim var

Bekle canim biraz daha. Hem o kadar sık araliklarla neden tekrar test yaptirdin ki. Durduk yere sinir stres yapacaksin. Tek bir hastaneden devam et. Bir hafta sonra falan tekrar olctur.

Bekle canim biraz daha. Hem o kadar sık araliklarla neden tekrar test yaptirdin ki. Durduk yere sinir stres yapacaksin. Tek bir hastaneden devam et. Bir hafta sonra falan tekrar olctur.
Canım öncelikle yorumun için teşekkür ederim ilk sonucu düşük görünce aklıma çok takıldı o yüzden 2 günde bir kan verdim öyle bir ikilem arasında kaldım ki sabredemiyorum sanırım

Arkadaşlar başka kimse yok mu başına bu tarz bi olay gelen
Canım ben de sen gibiyim yeni konu başlığı açtım hatta. Görmedim seninkini yeni üye oldum da. Benim de gecikmem 12 gün. Önceden kimyasal gebelik geçirdigim için bekledim 7.gun verdim kan. Benim de 1734. 2 gun sonra 2854 çıktı. Bugün yani 2 gün sonra yine verdim 3667 çıktı. Inşallah hayırlı haberler alırız ama korkma kimyasal gebelik olsa kanamam olur ve değerin düşer. Ben de çokendişeliyim

Canım ben de sen gibiyim yeni konu başlığı açtım hatta. Görmedim seninkini yeni üye oldum da. Benim de gecikmem 12 gün. Önceden kimyasal gebelik geçirdigim için bekledim 7.gun verdim kan. Benim de 1734. 2 gun sonra 2854 çıktı. Bugün yani 2 gün sonra yine verdim 3667 çıktı. Inşallah hayırlı haberler alırız ama korkma kimyasal gebelik olsa kanamam olur ve değerin düşer. Ben de çokendişeliyim
Kese görüldü mu

Arkadaşlar başka kimse yok mu başına bu tarz bi olay gelen

Öncelik inşallah herşey yolundadır. Ben böyle bir durum yaşadım ve malesef ki dış gebelikmiş. Erken teşhis edilmediği için de tüpüm alındı. Doktorunuza bunu lütfen hatırlatın. Eğer ilgilenmezse hemen başka dr gidin.

Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Ama benim değerlerin 2 kat artmamış seninki de mi öyleydi?
Ama bak hastaneden cihazdan cihaza fark var ben hep aynı yerde aşağı yukarı aynı saatlerde yaptım değerimde hep iki katına çıktı 6 hafta olmam gerekirken 4 hafta cıktı geç döllenme olmuştu zaten sonrasında gününü yakalar

Artmış mı canım değerin merak ettim.

Endişelenmemek elde değil ki canım herkes farklı bir şey söylüyor konu bebiş olunca insan ne yapacağını şaşırıyor sen tekrat ne zaman gideceksin peki doktorun ne diyor konu hakkında

Benim de 3.93 çıktı bugün. Adetime 13 gün var daha. Catlatma ignesinden sonra iki günde bir 3 kez ilişkiye girdik doktorun önerisiyle. Adetime kadar da devam etmeye çalışacağız. Bu değer bize ne ifade eder acaba?

Beni salı cagi
Endişelenmemek elde değil ki canım herkes farklı bir şey söylüyor konu bebiş olunca insan ne yapacağını şaşırıyor sen tekrat ne zaman gideceksin peki doktorun ne diyor konu hakkında
Salı sabahtan kan ver sonuç çıkınca gel hemen dedi doktor. Katlanıp katlanmadigina bakacaz. Ama ben dayanamayıp özele gittim bugün. Kan istemedi. 5 haftalık dedi. Ben de miyom vardı 5cm o 9 cm olmuş çok moralim bozuldu nasıl olacak bilmiyorum...

X