Yatarken cep telefonu baş ucunda olanlar......

fatolina

2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:)
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
4.201
0
kızlar bu benimde çok yaptığım bişeydi ve her sabah kalktığımda, başım ağırırdı son zamanlarda artık odama sokmuyorum telefonu, psikolojikmidir nedir ama artık başım ağrıyarak kalkmıyorum, internetten de okudum bu konuda yazılar elektromanyatik enerji nedeniyle bi çok hastalığada davetiye veriyoruz siz siz olun yatarken yastık altına, baş ucuna,kalp beyin ve diğer yaşamsal organlardan uzak tutun ve mümkünse kulaklık kullanın ve numara çevrildikten hat bağlanana kadar geçen sürede telefonu vücüttan uzat tutun şimdlik bukadar umarım dikkate alırsınız.....

Evet ya bunu bende duydum...gercektende sagliga son derece zararliymis...:kahve:

Dikkat etmek lazim...helede cep telefonu:nazar:

evet ben de çok dikkat ederim böyle şeylere.

özellikle küçücük çocukların eline oyuncak gibi verilmesi çok rahatsız eder beni.

minicik bedenleri erkenden radyasyona maruz kalıyor.

canım paylaşımın için çok teşekkür evet bende okumuştum gazetede çok zararlı.

ewt ya çok kötü benimde hep yanımda komidinin üstünde duruyo dewamlı yanımızda napıcaz yatarken bile ayrılamıyoruz ayrılamayanlar için hiç olmassa yare koyun derim başınızdan aşşağı yani allahım korusun hepimiziii ne diyim sewgilerrra.s.

bnim hep yatağımdadır her gece beraber uyuyoruz valla:jeyyar:aşkı
m mesaj atar arar diye ayıramıyorum yanımdan senağlamaahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh bu hasretlik bu gidişle gerçekten öldürecek beni

kızlar bende burda bi topikde okumuştum pcnizin yanına bir tane kaktüs koyun tüm radyasyonu alıyormuş

canım benim de valla mecburen yanıbaşımda.cep ,ev telefonları.eşim asker olduğu için görevlere gidiyor ve başucuma koyuyorum.bir şey olursa bana ulaşamaz diye.ne yapalım biz de bundan mı ölcez ne..

bende duymuştum bunu uyurken beyınde uykuda oluyorya zarrlı ısınlar radyosayon direk beyne gıdıyomus ama alarmı nı kuruyorum saat nıyetıne kullanıyorum telefonu en azındna kapatın dıyorlar canım alarm oalrk kullanıyosanız kapatın daha az zararıolur dıyorla

valla onyedi ağustos depreminden beri ceptelefonum ve cüzdanım yatağın başında uyuyorum.korku işte hala atlatamadım.

ya ben napıym, biri başucumda biri yastığın altında duruyo. beynim pişti haberim yok. ama elimin altında olmaları gerekiyo hem alarm hem merak işte arayan soran eski sevgili filan... :lepi:

yastığımın altında daha kötüsü titreşimde :nazar:
telefon çaldığında alltan altta bir sinek zıvıltısı duyuyorum
uafk çaplı deprem oluyor sonra uyanıyorum :1ninca::1ninca:

kesinlikle çok zararlıymış..
benimde baş ucumda durur
alışkanlık olmuş artık
rahatsızlık verdiğini duyunca bir kaç kere kaldırdım
gece kalkıp telefon aradım:eek:

Ben evlenmeden önce cep telefonum bas ucumda uyurdum hep cebimde tasirdim evin icinde bile.
Evlendikden sonra birakdim bu aliskanlimi bazen cep telefonumu haftalarca kullanmiyorum ve evde nerde oldunu bilmiyorum senağlama

kansere neden en büyük etken..malesef dikkat etmek istesekte edemiyoruz,yapabildigimiz tek sey kapatıp basucuna koymak..

ben cep telefonumu her yerde unuturum:roflol: öyle baş ucundan ayıramıyanlardan değilmi yani:1closedeyes:

abowww ne çok bu dertten müzdarip arkadaş wamış aman kıslar bakın gerçekten çok önemli bir konu bari yatarken yanınıza almayın teli salonda kalsın alarm yerinede çalar saat alın sağlıktan daha önemli başka bişey yok aman dikkat arkadaşlar

X