Yatak Örtüsü!

AkarGider

❤ bin şükür Allah'ım..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
13.791
13.670
Ya kızlar şu yatak örtüsü nasıl olmalı biri bana söylesin
ben beğeniyorum sevgilim beğenmiyor annem beğenmiyor
onların beğendikleri benim içime sinmiyor
bu nasıl bir şey olmalı bana bir fikir lütfen hı??

benim beğendiklerim şunlar:

bunlar gayet güzel değil mi ya ...

Ben çok beğendim renk tonlarıda çok hoş. Güle güle kullanın cnm

Gayet güzeller, güle güle kullanın fakat ben neden beğenilmediğini anladım gibi.. Çeyizde gördüğüm kadarıyla daha incili, boncuklu, dantelli, allı pullu, süslü püslü şeyler beğeniliyor. Bunlar günlük olarak algılanıyor. Bence mühim olan kullanışlılık bu açıdan çok süslü ve işlemeli ürünleri tercih etmem. Fakat algı böyle.. Benim de yakınımda evinde nevresim yatak örtüsü hazırlayan ev hanımları ısrar ediyorlar kendi hazırladıklarından almamı, ben bunları kullanamam dediğimde alınganlık gösteriyorlar.. Çeyiz açısından beklenti bu yönde yani memnun etmek için işlemeli yatak örtüleri alacaksın, kendi kullanımın için ise sade şeyler, karar sizin..

yatak ortusu birkez kullandım ben daha cok yatagımın ustune battaniye sermeyi seviyorum bana kullanıslı gelmedi hic

yatak ortusu birkez kullandım ben daha cok yatagımın ustune battaniye sermeyi seviyorum bana kullanıslı gelmedi hic
ay ben bunlara bile zor ikna oldum
aynen nevresim takımları güzelki çok
üstüne battaniye sererim olsun bitsin
ama annem de sevgilim de illa örtü şart diyor ondan bari bi bulayım dedim onu da kimse beğenmiyor
aman kendileri alsınlar bunu da

Çok güzeller bence almalısınız böyle.begenmeyende kendi istediği gibi alsın sizede çeşit olur
hepsini alamam da şimdi birisini seçip alayım o zaman dursun kendi zevkime göre kenarda:)
beğenmeyen istediğinden de alsın ekstra bi tane

Ben öyle dantelli boncuklu sevmiyorum yatak örtüsü benimkisi de ikinci resmin biraz açık renklisi.hatta bazen pike yerine de kullanıyorum:)

ilk siradakini cok begendim ic aciyor..
Bende yatak ortusu secimlerinde koyu tonlari tercih etmem ...
Odaya girdigimde ferahlik versin diye hep acik renkleri tercih ederim ortulerde olsun nevresimde olsun

ilk siradakini cok begendim ic aciyor..
Bende yatak ortusu secimlerinde koyu tonlari tercih etmem ...
Odaya girdigimde ferahlik versin diye hep acik renkleri tercih ederim ortulerde olsun nevresimde olsun
ben de onu da beğendim ama yıkaması zor olur dedim
aldım artık sağol ama çok

Çok kullanılan birşey olmuyor zaten.Olması gerektiği için alın kalsın bir tane .Bende 4-5 tane var ama hiiççç kullanmıyorum.Sİzdede öyle olacaktır eminim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…