Yatak Odasindaki mobilyalarin yerini degistirecegim, yardima ihtiyacim var

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Arkadaslar, yatak odasindaki mobilyalarimin yerini degistirmek istiyorum. ayni odada ama farkli yerlerde.en buyuk 2 parca zaten yatak yatak basligi ve dolap.

ama mobilyalar cok agir ve sanirim pek kaliteli degiller. elimde kalmasin degistirirken, sifirdan sok tak cok cok zor.

nasil yapilir? nasil yaptiniz?

eskiden annem altina battaniye seredi bir ucundan kaldirip surukleyerek gotururdu yerler parke. ama eski mobilyalar ile simdikiler bir degil. eskiler tas gibiydi.simdi bi ceksem sanki ne bileyim civatalari vs oynayacakmis gibi geliyor.

yardiiiimm. degistirmem sart cunku cok bicimsiz duruyorlar. kalorifer borulari yerlkesmelerine engel oldu.

• Konu Sahibi EU1
ben bir kere değiştirmiştim
dolaptaki eşyaları yatağın üzerine çıkarttım sadece,dolabı boşalttım yani.öyle olunca hafifledi baya.
sürüyerek yerleştirdim
eşim ittirdi ben çektim
pek zor olmamıştı ama beline çok dikkat et azıcık bi zorlanmada bırak bence

• Konu Sahibi EU1
geçenlerde bizde değiştirdik dolabı tamamen boşalttım dolabın altına kaygan eski bi perde serdik onunla çektik çokta kolay oldu

• Konu Sahibi EU1
hiçbir şeyi boşaltmana gerek yok, 4 köşesine patates dilimleri koy biraz kalınca, yağ gibi kayacak dolabın (bizim boyacıdan aldığımız bir taktik)

• Konu Sahibi EU1
hiçbir şeyi boşaltmana gerek yok, 4 köşesine patates dilimleri koy biraz kalınca, yağ gibi kayacak dolabın (bizim boyacıdan aldığımız bir taktik)

wawww güzel bir fikirmiş merci:))

• Konu Sahibi EU1
sürükleyeceğin kısıma sabun sür ve iktir içi boş olunca çok kolay kayacaktır

• Konu Sahibi EU1
vallah kizlar ne diyeyim super fikir vermissiniz. deneyecegim. cok tesekkurler.

• Konu Sahibi EU1
Ben eşyaların yerini değiştirmeyi severim.ış ağır dolap kitaplık gibi şeyler olursa hemen patates alırız eşimle.Bazen tek başıma bile yapabiliyorum.Yalnız dikkat etmen gereken nokta dolabı tam köşeye ittiriyorsun patates altında kalıyor bazen.O zaman kötü oluyor işte.Ben böcek yapar diye hiç sevmem de bu durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…