Yatak Odası Dekorasyonu YATAK ODASI TAKIMI...

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.622
Kızlar bu yatak odası için yorumlarınızı bekliyorum.

Screenshot_2016-05-02-12-56-00.png
Screenshot_2016-05-02-12-56-45.png
IMG_20160502_125741.JPG
Screenshot_2016-05-02-12-57-10.png

yine baktım ve yine düşünce şifonyer aynalığı ve başlık değişir sade dümdüz olursa çok şahane bir takım olur ama böyle inanılmaz kalabalık, yani nasıl tanımlasam şıklığı gidiyor bu kadar detay olunca.

Karyola basligindaki ayna goz yormus sadece onu begenmedim ben :KK66:

Bu takım bana çok çok fazla gelen bir takım ama gel görki nişanlım resmen aşık oldu bu takıma ve bundan sonra hiç birini beğenmedi benimki daha güzel diyip duruyor.
Ben mobilyada modern kesim daha fazla seviyorum gerçi buda modern avangart, klasik değil. O yüzden yatağı ve gardolabı içime sindi ama şifonyer hiç tarzım değil hantal şeyler bana göre değil pek.

Ben bu adamı bundan nasıl vezgeçiricem :KK43:

Bu takım bana çok çok fazla gelen bir takım ama gel görki nişanlım resmen aşık oldu bu takıma ve bundan sonra hiç birini beğenmedi benimki daha güzel diyip duruyor.
Ben mobilyada modern kesim daha fazla seviyorum gerçi buda modern avangart, klasik değil. O yüzden yatağı ve gardolabı içime sindi ama şifonyer hiç tarzım değil hantal şeyler bana göre değil pek.

aynı sorun bende de var, hiçbir şeye karışmaz her şeyi bana bırakır dediğim adam, her şeye karıştığı gibi birde diretiyor kendi beğendiği olacak diye, bende inatçı biri olsam kavga çıkar ya anlıyorum şimdi bu tür alışverişlerde birbini yiyen çiftleri, allah tan çok ciddiye alıp bende inatlaşmıyorum :KK47:

kullanışsız yerleri varsa onları söyle canım, yada hiç içine sinmediyse, mutsuz olacağını söyle. başlık ve aynayı değiştirme şansnız varsa takım güzel bu arada.

fiyatı ne kadar

Bu takımın fiyatı 13.900 tl canım

aynı sorun bende de var, hiçbir şeye karışmaz her şeyi bana bırakır dediğim adam, her şeye karıştığı gibi birde diretiyor kendi beğendiği olacak diye, bende inatçı biri olsam kavga çıkar ya anlıyorum şimdi bu tür alışverişlerde birbini yiyen çiftleri, allah tan çok ciddiye alıp bende inatlaşmıyorum :KK47:

kullanışsız yerleri varsa onları söyle canım, yada hiç içine sinmediyse, mutsuz olacağını söyle. başlık ve aynayı değiştirme şansnız varsa takım güzel bu arada.

Bu tarz alışverişlerde seçme iştahları kabarıyor :) gerçi benimkisi bordo oje sürdüysen bordo ruj süreceksin askm öyle uyumsuz olmazzzzz diyen adam bu alışverişlerde karışmasa zaten yakışık almazdı :olamaz:

Ya takımı aslında çok beğendim görür görmez oooo dedim ama yakından inceledikçe bir kaç detay gözüme takıldı içime sinmedi gerçi mobilyacı baştan üretecek bunu vermeyecek sonuçta her değişikliğe açık.
Bende şifonyeri tamamen iptal edip boydan aynalı dresuar yaptırmayı düşündüm şifonyeri hiç beğenmedim çünkü
Birde başlıktaki aplikler çok gold geldi onları değiştiricem.
Başlıkta çok değişiklik yapmaya yanaşmıyor nişanlım çünkü başlığa ayrı bir bayıldı. Aynayı iptal edip komple kumaş dedim olmaz diyor.
Birde ekstra karyola etrafına da led dönülecek öyle istiyor paşam :KK51:

Kuzum açıkcası ben pek beğenemedim
Zevk meselesi sanırım. Çok kalabalık ve göz yorucu geldi bana
Sonuçta yatak odası dinlenmek için var, biraz daha sade olsa iyi olur gibi geldi bana
Fiyatı da çokmuş.
Yatak odasının tüm parçalarında ayna var. En başta temizliği zorlayabilir.
Ya en azından başlıkta ayna olmasa bi nevi güzel durabilir
Ama böyle çok yorucu zamanla sıkılabilirsin :KK43:
Of şu erkekler neden karışıyor mobilyaya falan anlamıyorum ya
Bırak işte bayanlar daha zevkli :KK12:

Kuzum açıkcası ben pek beğenemedim
Zevk meselesi sanırım. Çok kalabalık ve göz yorucu geldi bana
Sonuçta yatak odası dinlenmek için var, biraz daha sade olsa iyi olur gibi geldi bana
Fiyatı da çokmuş.
Yatak odasının tüm parçalarında ayna var. En başta temizliği zorlayabilir.
Ya en azından başlıkta ayna olmasa bi nevi güzel durabilir
Ama böyle çok yorucu zamanla sıkılabilirsin :KK43:
Of şu erkekler neden karışıyor mobilyaya falan anlamıyorum ya
Bırak işte bayanlar daha zevkli :KK12:

Mobilya mdf üzeri lake boya kuzum kaplama değil o yüzden pahalı biraz.
Fiyatta da anlaşamadılar zaten :) Nişanlımda sinirlendi adama canlı para sayıyoruz hala diretiyor diye.
Sanırım almayacak biraz daha gezelim dedi dönüp dolaşıp yine buna dönmezse iyidir :))

aynalar çok güzel de mobilyası biraz basit geldi bana hiç fiyatını göstermiyo.tabi herkesin zevki farklı ben biraz avangard mobilyaları severim.başlığı da sevemedim.sadece makyaj için kullanışlı ve aynalar güzel belirttiğim gibi

aynalar çok güzel de mobilyası biraz basit geldi bana hiç fiyatını göstermiyo.tabi herkesin zevki farklı ben biraz avangard mobilyaları severim.başlığı da sevemedim.sadece makyaj için kullanışlı ve aynalar güzel belirttiğim gibi

Bence zevkinin ne olduğunu bilmiyorsun çünkü bu yatak odası avangarde canım :))
Belki daha sade seviyorsun, bende sadeciyim bu arada mobilya konusunda. Bu benimde gözüme çok fazla geldi modern mobilya severim ben ama nişanlım avangarde hastası ve bayıldı tam anlamıyla bu takıma.

Mobilya bu arada orjinal lake boya, kesinlikle kaplama değil kalitesine diyecek söz yok kaç tane imalatcıya gösterdim çok üst düzey bir mobilya olduğunu söylediler. Resimde öyle durabilir belki ama canlıda sıradan mobilyadan farkını gösteriyor.

Ama fiyatta da anlaşamadık zaten farklı mobilyalara yöneldik bakalım.

Ben bayildm on numara vall fiyati nekadarki cnm bunun

13.900 tl canım fiyatı bize biraz fazla geldi malum tam düğün üstü masraf zamanı 10 bine çekmeye çalıştık çok beğendiğini her kelimesinde belli ettiği için nişanlım, satıcı çok fazla indirime yönelmedi nasılsa alacaklar diye.
İki taraflı İnada bindirdiler şu an beklemedeyiz bakalm :))

13.900 tl canım fiyatı bize biraz fazla geldi malum tam düğün üstü masraf zamanı 10 bine çekmeye çalıştık çok beğendiğini her kelimesinde belli ettiği için nişanlım, satıcı çok fazla indirime yönelmedi nasılsa alacaklar diye.
Oooo asla vermem o fiyatı param aksa bile yani.bellonadan aldım 4 sene önce bir takım ilk evlendiğimiz zaman kiracı idik ucuzunu almiştik kendi evimiz olunca değiştirdik baza dahıl 2100 tl ye aldık ve gayette güzel sade şeylerden hoslanıyorum.13 bin verilmez canım yazık paranıza

Ev kendinin ise ölcüler oluyorsa al buda eşinin gönlüne göre olsun:-)..ama kiraci isrn veya evin kücükse tıkıs tıkıs olucaksa hiç mağzadakı gibi durmıycaktır.hatta kötü olucak.mutluluklar dilerim

Teşekkür ederim hayır kiracı değilim öyle olsa kesinlikle pahalı mobilyalara yönelmem ama şimdi kendi evimiz en iyisi olsun mantıgındayız.
Ölçüler alındı proje çizildi yatak odası tam oluyor odaya ama al gitsin yapamıyorum işte hem pahalı hemde ilerde sıkılırmıyım düşüncesi var şu an...
Ben bundan sıkıldım da diyemem çok beğendi nişanlım onuda kırmak istemiyorm aradaym.
Bende sade severim bu arada yine yüksek başlık olabilir ama daha soft daha sade olabilir. Bu çok fazla geliyor bana.

Teşekkür ederim hayır kiracı değilim öyle olsa kesinlikle pahalı mobilyalara yönelmem ama şimdi kendi evimiz en iyisi olsun mantıgındayız.
Ölçüler alındı proje çizildi yatak odası tam oluyor odaya ama al gitsin yapamıyorum işte hem pahalı hemde ilerde sıkılırmıyım düşüncesi var şu an...
Ben bundan sıkıldım da diyemem çok beğendi nişanlım onuda kırmak istemiyorm aradaym.
Bende sade severim bu arada yine yüksek başlık olabilir ama daha soft daha sade olabilir. Bu çok fazla geliyor bana.
Al gitsin canım buarada ben 8,5 senelik evliyim evlenirken aldın aldın sonra zor oluyor yada o oaraya ilerde kıyamıyorsun:-)

Cok guzel bayildim valla tatlim ama cok pahali. Ya ama deger bu yatak odasina ama iste durumlar maglu. Ins uygun bir fiyata alirsin

Fiyatta da anlaşamadılar zaten :) Nişanlımda sinirlendi adama canlı para sayıyoruz hala diretiyor diye.
Sanırım almayacak biraz daha gezelim dedi dönüp dolaşıp yine buna dönmezse iyidir :))

Umarım anlaşamazlar Gizemcim :KK48:

Oh anlaşamamışlarsa olmayabilir o iş kuzum :)
Hayırlısı olsun ne diyelim
Sen gezdir daha
:KK36::KK36::KK36:

X