Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu yatak odası düzeni için yardım eder misiniz

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

luul2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
1.041
525
arkadaşlar yatak odam dikdörtgen ve tam uç noktalarda kapılar var dolap yaptırmak istiyorum siz olsaydınız nasıl bir düzende yaptırırdiniz?
odanın şekli de şu

Eklentiler

• Adsız.png
    3,3 KB · Görüntüleme: 153
arkadaşlar yatak odam dikdörtgen ve tam uç noktalarda kapılar var dolap yaptırmak istiyorum siz olsaydınız nasıl bir düzende yaptırırdiniz?
odanın şekli de şu

odanın şekli de şu

cvbın için tşk ederim cnm ama kapı nasıl açılacak o zmn.
yatağın başını pencereye versem pencerenein iki kenarına 2 ayrı dolap yaptırsam nasıl olur.komodin kullanmadan.

Aaa güzel olur mantıklı

pencereyi kapatmış olur muyum bilemedim sonuçta dolapların derinliğini hesaplamak gerek. pencereyede store perde alırsam olur herhalde. bu durumda geriye kullanım alanı olarak baya yer kalmış olucak.

pencereyi kapatmış olur muyum bilemedim sonuçta dolapların derinliğini hesaplamak gerek. pencereyede store perde alırsam olur herhalde. bu durumda geriye kullanım alanı olarak baya yer kalmış olucak.
Canım normal bi dolap alsan. Benm yatak odamın şekliyle seninki aynı. 6 kapılı dolap aldım kocaman yani

Canım normal bi dolap alsan. Benm yatak odamın şekliyle seninki aynı. 6 kapılı dolap aldım kocaman yani

cnm benim dolabım var zaten ama çocuk odamızı giyinme odası olarak kullanıyoruz orda duruyodu. o da 6 kapılı boyunda ama 2 li sürgülü.onu yerleştiremiyoruz odaya küçük olduğu için.ebeveyn banyosu tarafına koysak banyo kapanıyo pencere karşısına koysam yatak yanına komodin olmayacak ve yatakla bitişik olacak nerdeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…