Yastık yorgan da marka tercihleriniz ve önerileriniz...

Tripliii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
3.824
6
Bugün Taç'a gittim ve 2 adet mikrofiber çift kişilik yorgan, 1 adet mikrofiber tek kişilik yorgan, 6 adet mikrofiber yastık fiyatı aldım. 300 tl tuttu.

English Home'a gittim aynı ürünler için ordan da fiyat aldım. 220 tl tuttu. Sağlamlık ve memnun kalma açısından hangi markanın yastık ve yorganlarını tercih etmeliyim?

hemen söyliyim englısh home kıyasla taç daha kaliteli canım yorgan ve yastıkta taçtan al englısh home görüntüye önem veriyor dekorasyon olarak oradan alabilrsin ama bu konuda taç tercih et yorgan yastık alabilirsin taçtan

Ben ipek yorgan kullanıyorum bir yıldır. İnternetten Laila ipek yorgan ve yastık almıştım, nasıl rahat anlatamam. Fiyatları pahalı ama kalite bir şey arıyorsan denemeni tavsiye ederim.

Canım bende geçen hafta ceyizimin son eksiklerini tamamladım. 2 adet çift kişilik ve 2 adet tek kişilik yorgan aldım taç'tan. Ve suan kampanyasi var 1 alana 1 bedava 2 adet çift kişilik yorganı 129 tlye aldım dokunuşu çok güzeldi ınşallah memnun kalırım zaten yılların markası taç'tan şaşma derim

keisnlikle ben de tac derim taibiki sonucta english home cok da kaliteli degiller bu konuda.Ama tac in yillardir adi var. Ben senin yerinde olsa bu ikisini kiyaslamama bile ama su da varki enslkish home undan urunleri cok sempatik. Oradan sadece masa ortusu yada yastik kiliflari falan var onlardan alabirlirsin.

Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

6 adet boncuk elyaf yastık, 2 adet çift kişilik yorgan aldım Taç'tan. Bayağı oluyor ben yazmayı unutmuşum. Sanıyorum bu konuyu açtıktan bir kaç gün sonra hallettim hepsini.

English home'un yorganları çok ince geldi.

Karşılaştırdım Taç'tan şaşmam.

Ben yorganları Özdilek ve Madame Coco'dan aldım. Yastıklarda da kas tüyü olanlara bakıcam artık...

ben yataşın yorganlarından aldım bayağı bir kaliteli tavsiye ediyorum.. bir de penelope nin kaz tüyü yorganlarını almasanız bile bulup bir dokunun derim gerçekten harikalar...

X