Aile Planlaması Yasmin'i İki Gün Unuttum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kelemelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2011
1.142
1
kızlar yaklaşık 4 aydır düzenli olarak yasmin kullanıyorum. iki gün üst üste hapımı almayı unutmuşum. napmam gerekir daha öncede saat olarak geç aldığım oldu :26: bu durum hormonal rahatsızlıklara yol açar mı ? ooooooooooof :44: ( bi hap kullanmayı beceremedim gitii :78:)

ben oyle unutmustum bi ara doktorum hemen birak haplari aybasin gelir dedi, ondan sonra aybasinin ilk gunu tekrar basla haplara ama yenii paket

mrba ben yeni yasmin kullanıcılarından biriyim üçüncü kutumu dha yeni bitirdm 7günlük aradaym 2 gün oldu ve adet olmadım... bide gecen hafta çarsamba günü hap almayı unuttum 2 de almam lazımken 12 de aldım 10 saat geç aldım persembe günü normal saatnde aldım fakar cuma günü çarsamba günki durum tekrar başıma gldi ve gne 10 saat sonra aldım hap aldıtan 3-4 saat snra eşimle birlikte oldum ve içme boşaldı ama sonra hep düzenli kullandm sizce o 2 günlük geç almış olmam bi sorun yaratrmıı adet olmadığıma göre hamilemiyim :KK43: lütfen cvp verin

X