Aile Planlaması Yasmin'i Bırakanlar....

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kelebek_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
10
1
Merhabalar ben 2 ay yasmin doğum kontrol hapı kullandım ara kanamalara neden oldu. Doktor 3 ay bunun olabileceğini söyledi ama ben rahatsız oldum bu ay 21. hapı kullandıktan sonra kullanmamaya karar verdim. Adet oldum herzamanki gibi 7 gün sürdü ama 3 gündür de kahverengi lekelenmeler var. Daha önce böyle olmazdı. hapı bıraktığım halde ara kanamalar devammı edecek acaba. Hiç yasmini bıraktığı ay böyle bir durumla karşılaşan oldu mu, doktora gitmeme gerek var mı sizce? Acaba kaç ay böyle olacak? Lütfen yardım edin çok tedirgin oluyorum nerden başladım bu hapa:KK43::KK43: Şimdiden cevaplara teşekkürler

merhabalar ben 2 ay yasmin doğum kontrol hapı kullandım ara kanamalara neden oldu. Doktor 3 ay bunun olabileceğini söyledi ama ben rahatsız oldum bu ay 21. Hapı kullandıktan sonra kullanmamaya karar verdim. Adet oldum herzamanki gibi 7 gün sürdü ama 3 gündür de kahverengi lekelenmeler var. Daha önce böyle olmazdı. Hapı bıraktığım halde ara kanamalar devammı edecek acaba. Hiç yasmini bıraktığı ay böyle bir durumla karşılaşan oldu mu, doktora gitmeme gerek var mı sizce? Acaba kaç ay böyle olacak? Lütfen yardım edin çok tedirgin oluyorum nerden başladım bu hapa:KK43::KK43: şimdiden cevaplara teşekkürler
hapla ilgisi çok fazla yok neden?
Bu ilacı bende kullandım ilacı kullanırken regl dönemi kısa süre içinde olup bitiyor.mesela ben 7gün olurken yasmin içerken 3gün oluyordum.doğal olarak.yasmini bırakdım çok aşırı kanamalarım oldu.doğum kontrol haplarının hemen hemen hepsi bırakılınca bu tip sorunlarla karşılaşılabiliniyor.içi rahat olsun baktın 2ay daha böyle olursa doktora gidersin sorun etme.

X