Aile Planlaması yasmin

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

t_c2011

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2014
251
98
34
Arkadaşlar Merhaba ben yasmin kullaniyorum paketin bitmesine daha 4 tablet var ama ben bugün adet oldum simdi hapi kullanmaya dewam etmelimiyim yoksa birakmalimiyim ayni durumu yaşayan bayanlar warsa onlar nasil bir yol izledi yardimci olursaniz çok sevinirim

arkadaşım hergün aynı saatte almadın mı ilacı? en iyisi doktora gidip danışmalısın. zaten yasmine reglinin 1. gününde başlamalıydın ya da ilk 5 günü içinde. ama düzen çok önemli. sen en iyisi doktora git belki hemen bırakman gerekiyordur belki de bırakmamalısın. bu durumları ciddiye almak lazım..

Ben zaten iki yıldır kullanıyorum cnm ilk defa böyle bir şey oldu

Merhaba konuyu ararken sizin yazdıklarınızı gördüm bende 1 yıl kullanıyorum ve aynı şey benim başıma geldi. Öğrenebildin mi nedeni neymiş?
Cnm ben o ay orta kulak iltihabı geçirdim iki paket farkli marka antibiyotik ve ağrı kesici kullandım ilaçların yan etkisi nedeniyle erken adet oldum bir sonraki yasmine tekrar Adetimin 8.gunu basladim

Cnm ben o ay orta kulak iltihabı geçirdim iki paket farkli marka antibiyotik ve ağrı kesici kullandım ilaçların yan etkisi nedeniyle erken adet oldum bir sonraki yasmine tekrar Adetimin 8.gunu basladim
ya canım bende grip oldum boğazlarım şişince hem antibiyotik hemde iğne vuruldum ondan sonra başıma böyle bir lekelenme geldi bir yıldır yasmini kullanıyorum ilk defa başıma böyle birşey geldi. Korkuyorum valla lekelenmemde koyu kahve çamaşıra bulaşmıyor sadece sildiğimde geliyor. Daha tabletimin bitmesine 3 gün var ve lekelenme devam ediyor. Hamile olma ihtimalim var mıdır? Adet gecikmesi olmadığından henüz test de yapamıyorum. Senin ne kadar sürmüştü benim bugünle 6 gün oldu ara ara çok az geliyor. Tam adet kanaması gibi değil. Şaşırdım valla kaç gündür sıkıntı oldu bana

Hamile olacağını düşünmüyorum cnm ama yinede aklim rahat olsun diyorsan kan testi yaptir benimki leke tarzi degildi direk adet oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…