Yasmin yumurta tembelliği

Eloss34

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2022
67
17
25
Merhaba, tüylenme ve adet düzensizliğim için kadın doğuma gittim adetim in üçüncü günü hormonlarıma bakıldı yumurta tembelliğimin olduğunu söyledi ve bana yasmin doğum kontrol hapını verdi 3 ay kullanmam gerekiyormuş bunu kullanıp yan etkilerini gördünüzmü tüylerinize etkisi oldumu bikaç konu başlığı okudum kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım

Ben bekarken adet düzensizliğim için kontrole gittiğimde yumurtalık tembelliği var demişti doktorum ve iki ay Yasmin yazmıştı kullanmıştım tüylerimde hiç bir değişiklik olmadı zaten yumurtalık tembelliği kalıtsal bir hastalık geçmez sadece etkenlerini bastırabilirsiniz örneğin bir vücut epilasyonuna giderseniz hem tüylerinizden kurtulursunuz hem de adetiniz düzene girir. Yada kilo şikayetiniz varsa diyet yaparak hem sağlıklı bir kiloya erişebilir hem de adetlerinizi düzene sokabilirsiniz. Ama Yasmin adetlerinizi tamamen düzene sokmaz maalesef. Sadece kullanırken adetleriniz düzenli gelir. Bıraktığınız zaman tekrar o düzensizlik devam eder

Tüylerim için lazer epilasyona gidiyorum ama hiç bir faydasını görmüyorum gittiğim her yerimde neredeyse tüy var bundan dolayı gittim düzensizlik te olunca doktor azaltır vs dedi ama etkisi olmayanda olmuş ne yapacağımı bilemedim kilo problemim yok sadece tüy ve düzensizlik

Nasıl yani epilasyonun faydasını görmüyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…