Yasmin kilo artışı

Yildiztozu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
275
109
31
Merhaba arkadaşlar ben hem yeni evlendigim için hemde aşırı regl kanaması gördüğüm için doktor bana yasmin hapını verdi. Gerçekten de artık yoğun regl görmüyorum o konuda rahatım ilaca başlayalı 4 ay oldu 3 kilo aldım ki ben çok nadir kilo alırım. Kullanıp da kilo alan var mı böyle gittikçe kilo mu aldırıyor bu hap?

Bildiğim kadarıyla doğum kontrol hapları kilo aldırmıyor, ödem tutturuyor. Ama yeni nesil doğum kontrollerde öyle bi sorun yok diye okumuştum. Ben de evlendikten sonra kilo aldım ama yasminle alakalı olduğunu sanmıyorum pek

Peki Ödem varsa bunu nasıl çözebiliriz? Umarım öyledir ya aldırıyorsa bırakmam gerekecek çünkü teşekkür ederimm

Peki Ödem varsa bunu nasıl çözebiliriz? Umarım öyledir ya aldırıyorsa bırakmam gerekecek çünkü teşekkür ederimm
Valla klasik ödem attırma konularından başka bilmiyorum tuzu azaltmak ödem attırıcı içecekler (maydanoz sapı, limon, yeşil çay vs içeren) içmek, yürüyüş gibi. Kilo aldırmayan doğum kontrol hapı yasmin ilk çıktığında şöyle bir haber çıkmış, bence sizin de yasminden değil kilonuz

Çok teşekkür ederim ya içim rahatladı bir nebze bence de değil o zaman biraz daha dikkatli olayım bakim ne olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…