Yasmin ilacı kullandım adetim bozuldu

Yasminnkyrn

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
55
4
23
Ben bir yıldır evliyim ve yaklaşık beş ay öncesine kadar Yasmin ilacı kullandım sonrasında regl dönemim ve geldi ve çok garip bir evre yaşadım sadece lekelenme olarak sürdü dönemim ramazan ayıydı ben de oruçtan kaynaklı dengem bozulmuştur dedim yinede içime sinmedi ve ilacı bıraktım.sonra ikinci ay ki dönemde tekrar aynı şeyi yaşadım sadece lekelenme şeklinde devam etti dönemim üçüncü ay da ise aşırı yoğun ve ağrılı bir kanama döneme geçirdim 4.ayda tekrar lekelenme şeklinde gördüm şuan 5.aydayim ve 10 günüm varken regl olmama bugün oldum ve aşırı yoğun bir kanamam var 5 aydır ilaç kullanmıyorum sizce sebebi ne olabilir

Tam tersinr aslında dediğiniz ilac adetleri düzenler. Her gün aynı saatte kullandınız mı ilacı? Bu durumdan doktorunuza bahsettiniz mi? Kist varmi? İlacı kullanma nedeniniz korunma amacı yoksa başka bir şey mi

Benim adet düzensizliğim hep vardı bunun için doktora gittim bekardım o zaman ilaç vs vermedi normal dedi ben evlendikten iki ay sonra korunmak adı altında gittim Yasmin verdi zaten adet düzensizliğim de var dı kullanırım dedim evet aynı saatte kullanıyordum hep düzenliydi yani ilacı bıraktıktan sonra dengem bozuldu ben ilacı kullanırken ağrılarım yok denecek kadar azdı şimdi tekrar eskisi gibi çok şiddetli geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…