Aile Planlaması yasmin hapı ile hamile kalmış olabilr miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

pinhan7272

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2013
15
0
34
kızlarr acil cevap verin lütfen
5aylık evliyim ve adet düzensizliğiden dolayı 2aydır yasmin kullanıyorum. eşimle ilişkiye girdiğim gün unuttum almayı.hergün uyumadan önce içiyordum.unuttuğum hapı hatırladığım anda içmem gerekiyordu ama ben bunu bilmediğim için içmedim bi sonraki günden devam ettim.yani bir hapım kaldı öyle.şuan adet olmama 10gün var.ama bulantımçoğu zamn var,uykum geliyor sürekli,yorgunum,kasıklarımda ağrılar oluyor arada,aşırı iştahlı oldum.hatta bu iştah bulantının yoğun olduğu zaman aşırı açmışım gibi oluyor çok fazla yemekk yiyiyorum bu yüzden ve göğüslerim büyüdüğünü hissediyorum ama ucunda ağrı falan yok. hatta 2 gece önce bulantıdan gece uyuyamadım. hamile olabilir miyim? ilk ay kullandığımda böyle olmamıştım...ilaç bitmeye 5 gün kaldı test yapsam sonuç verir mi?yada bu belirtilerle ve hapla hamile kalan varmı?:44::44::44::44:

bence adet olman gerektiğin günü bekle ve 10 gün gectikten sonra yap ancak ondan sonra kesin sonuc almaya başlarsın tatlım olma ihtimalin var

Bahsettiğin etkiler için çok erken. Şuan hamile olabileceğini düşündüğünden psikolojik olarak belirti yaşıyorsun. Adet tarihini bekle ve rahat ol

stres yaptığından olabilir evet o şekilde hamile kalınır ancak adet günün beklemeini öenneirirm

bırde onemlı olan, ılacın kacıncı haftasında unuttuğun tam yumurtlama dönemıne denk geldıgı gunler mı_ ?( adetten sonra 12,14,16 gunlerı) ve mesala 15 gun duzenlı kullandın yada 20 gun duzenlı kullanımda 1gun unutulursa çok bırsey olacağını düşünmüyorum ama doktora danışmakta fayda var.

şimdi baktım canım 9.hapı unutmuşum yani adetim bittikteen 2 gün sonra. internette baktığım yumurtlama günlerini hesaplayınca 28şubat-5 mart arası.28 şubatta benim unuttuğum gün. ayrıca son 3 gündür yoğun akıntım var sarı renkte .normaldede olurdu ama bu kadar sarı ve yoğun olmazdı. bu hamilelik belirtisi oluyor mu yoksa sadece ilacı yan etkisimi bunların hepsi kafayı yiyecem artık:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…