Yasmin hap kullananlar

kurklukadin

Samimiyetsiz samimiyetler…
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
1.489
1.633
Selam kızlar bugün üçüncü günümdeyim,adetin ikinci günü başladım ama regl kanamasını azalttı.Biraz da gergin bir insan oldum 😅
Şu ana kadar başka belirti yok yan etki olarak ama gergin bir insan olmak istemiyorum,ne zaman alışır vücudum bu duruma acaba?

benim 1 ayda falan alıştı. genel olarak gergin bir insan olduğum için o aynı devam etti ama 1 ay kullanımın sonunda kendimi iyi ve daha huzurlu hissetmeye başladım. ama bende şöyle bir sey vardı; yasminden önce kullandığım ilaçta 3 ay boyunca hiç regl görememiştim. sonra yasminle regl görünce de bu kadar fark görmüs olabilirim 😂😂

benim 1 ayda falan alıştı. genel olarak gergin bir insan olduğum için o aynı devam etti ama 1 ay kullanımın sonunda kendimi iyi ve daha huzurlu hissetmeye başladım. ama bende şöyle bir sey vardı; yasminden önce kullandığım ilaçta 3 ay boyunca hiç regl görememiştim. sonra yasminle regl görünce de bu kadar fark görmüs olabilirim 😂😂
Ben gerginliği sevmiyorum ya 😂 bir ay makul bir süre,inşallah kısa sürer 😅
Bir de yasmin kullanırken ek korunma yapmadınız değil mi?

Ben gerginliği sevmiyorum ya 😂 bir ay makul bir süre,inşallah kısa sürer 😅
Bir de yasmin kullanırken ek korunma yapmadınız değil mi?
Ben 1.5 yıldır kullanıyorum yasmini ek koruma kullanmıyorum. Saati saatine alınca koruması yüzde yüze yakın zaten. Telefona alarm kuruyorum sorun olmuyor. Onun dışında kuruluk ve ilk aylarda mide bulantısı dışında herhangi bir yan etkisini görmedim

Ben 1.5 yıldır kullanıyorum yasmini ek koruma kullanmıyorum. Saati saatine alınca koruması yüzde yüze yakın zaten. Telefona alarm kuruyorum sorun olmuyor. Onun dışında kuruluk ve ilk aylarda mide bulantısı dışında herhangi bir yan etkisini görmedim
Çok teşekkür ederim 🙂↔️

ya saati bile gecirince risk oluyormus. gecen instagramda karşıma çıktı. içmeyi unutunca veya saati gecirince o döngüde ekstra bir korunma yöntemi daha kullanın diyordu doktor. çok çetrefilli. ben doğurayım direkt spiral taktırcam, uğrasamam 😂
Ablam spiral varken hamile kaldı 😅 sağlıkla kucağınıza alın inşallah 😍

X