Yasmin hap ara kanama

Ceylan 87

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
200
27
37
Meraba arkadaslar yumurtalığımda kist varmış doktor küçülmesi için Yasmin hap verdi ara kanama yaşıyorum benzeri durum yasayan oldu mu

Yasmin bunu çok yapıyor dert etmeyin. Ben ilk kullanmaya başladığımda çok olmuştu sonradan düzene biniyor vücut ancak arada hamilelik testi yapın kendi kendinize. Ben yerleşme kanaması da ben mi anlamıyorum acaba diye bir çok kez test yapmıştım.

Yasmin bunu çok yapıyor dert etmeyin. Ben ilk kullanmaya başladığımda çok olmuştu sonradan düzene biniyor vücut ancak arada hamilelik testi yapın kendi kendinize. Ben yerleşme kanaması da ben mi anlamıyorum acaba diye bir çok kez test yapmıştım.
Ben de aynı durumdayim her ay gebelik testi yapıyorum ayda 10 gün ara kanamaysa 10 gün adetli geçiyor 1 ayda nerdeyse 10 gün temizim sizin de mi öyleydi

Benim 5 gün az miktarda regl oluyordu ara dönemde her iki güne bir hafif ped kullanmayı gerektirmeyecek seviyede kanama geliyordu.

Teşekkür ederim benim de ara kanamalar aynı şekilde ped gerektirmeyecek şekilde ,süresi uzun olunca endişe ettim doktor da normal dedi

Ben de 3 gün yasmin kullandım sonraki 3 gün ise unuttum kullanmayı 2 gündür kanama yaşıyorum yoğun bir şekilde sanki adet olmuşum gibi

ben 3 ay kullandım. bende de kist vardı. her gün aynı saatte hiç sasmadan aldım ben ve hiç ara kanama vs yaşamadım. hatta ömrümde ilk defa o kadar güzel ve temiz regller yasadım. saati bile şaşmıyordu. aynı ilacı ablam 6 ay kullandı regl düzensizliği için onda da ara kanama yapmadı. ama illa ki bünyeden bğnyeye değişebilir etkisi

ben 3 ay kullandım. bende de kist vardı. her gün aynı saatte hiç sasmadan aldım ben ve hiç ara kanama vs yaşamadım. hatta ömrümde ilk defa o kadar güzel ve temiz regller yasadım. saati bile şaşmıyordu. aynı ilacı ablam 6 ay kullandı regl düzensizliği için onda da ara kanama yapmadı. ama illa ki bünyeden bğnyeye değişebilir etk

ben 3 ay kullandım. bende de kist vardı. her gün aynı saatte hiç sasmadan aldım ben ve hiç ara kanama vs yaşamadım. hatta ömrümde ilk defa o kadar güzel ve temiz regller yasadım. saati bile şaşmıyordu. aynı ilacı ablam 6 ay kullandı regl düzensizliği için onda da ara kanama yapmadı. ama illa ki bünyeden bğnyeye değişebilir etkisi

Kistinz ne kadar sürede geçti acaba ,benim bu ilk kutum doktor kontrolünde küçüldüğüni söyledi inşallah tamamen geçer
bana ilacı verdi 3 ay sonra gel eğer kücülme olmazsa ameliyat düsünürüz demisti. 3 ay ilacı kullanıp gittiğimde kist yoktu. ne zaman gecti tam bilemiyorum o yüzden ama 3 ay sonrasında gittiğimde yoktu

Allah razı olsun ,benim de 1 .ayımda küçülme başlamış inşallah en kısa zamanda benim de kayibolur tamamen

Benim 5 gün az miktarda regl oluyordu ara dönemde her iki güne bir hafif ped kullanmayı gerektirmeyecek seviyede kanama geli
Canım senin ara kanamalar hapı bırakınca gecmiymiydi hemen

Canım senin ara kanamalar hapı bırakınca gecmiymiydi hemen
Anında geçiyor yani ben de öyle oldu bir iki aylık bir ara verdim geçmişti. Sonrasında geri başladım ve hapı düzenli kullanınca kullanırken de geçiyor ara kanamalar kalmıyor ilk zamanlar gibi.

Saati saatine mi kullanmistinz benim bazen yarım saat oynayabiliyor bu etkiler mi ki kanamayı biliyor msnz
Valla o kadar dakik kullanmadım hiç etkileyeceğini sanmıyorum da siz niye bu kadar taktınız ki kanamadır haptandır olur geçer gider anlamıyorum şu an bu abartmanızı.

X