Aile Planlaması Yasmin hakkında yardımcı olur musunuz?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
yazz da beni kaç aydan sonra sinirli yaptı.
hap aynı hap, o kadar ay içtim bişey olmadı da şimdi sinirli oldum.
yasmin de beni sürekli uyutuyordu.
eşim en son "bu hap herhalde karımızı uyutarak bir atraksiyona girmemizi önleyerek koruyor" demişti :)

dogum kontrol hapları ishal yapmaz genelde
bir kutu yasmin kulladım benide leyla yaptı

Gebelikten önce ilaçla tedavi yöntemleri çok tavsiye edilmiyor
yerinizde olsam kullanmazdım

Psikolojik etki bu olsa gerek. :))) Doktora görün arkadaşım 10 gün ishal çok fazla vücudun çok su kaybedebilir tehlikeli...

Yassmin kullanıp çok illallah eden duydum. Ben doktor tavsiyesi ile Yazz doğum kontrol hapına başladım. Senelerdir kullanıyorum hiçbir şikayetim olmadığı gibi, adetimi düzenledi, adet sancılarımı ve sivilce problemimi geçirdi. İstersen bir doktora danış bu hapı, düşün derim..

öyle bir şey yok nerden çıkardınız bunu?
oks kullanıp bırakır bırakmaz çok gebe kalan kadın var.
Benim duyduğum bildiğim bu
ilaç sonuçta kimyasal
doğumdan sonra ben de kullandım
ama gebelikten önce başka yöntemler kullanılmalı
bana göre tabi

Öncelikle geçmiş olsun canım, benim bildiğim kadarıyla sadece yasmin ishal yapmaz, ama başka bir ilaç daha kullanıyorsun ikisinin birlikteki etkisini bilemem. Sadece seni önemli bir konu hakkında uyarmak isterim :İSHAL isen HAPIN ETKİSİ OLMAZ

Yasminin ishal diil de bulantı gibi lanet bir yan etkisi var.. gülme sebebi de duygudurum seviyesini manyak eden bir ilaç olması ben ağlıyordum kedi gibiydim hep gülüyorsan şanslısın :)

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim.
Yapılan testler sonucu yasminde bulunan bir maddeye karşı bünyemin alerjisi olduğu ortaya çıktı.
İshal o yüzdenmiş. İnşallah başka kimse yaşamaz çok zor günlerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…