Aile Planlaması yasmın dogum kontrol

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

nebilimben

Guru
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
2.959
3.465
merhaba bu ılacı kullanan var mı ben kullanacagım fakat adetın 1 gunu baslanmalı denıyor kızlar ben adet gunumde baslamasam olur mu ılla adet gunu mu baslanmalı boyle baslayan oldu mu bılenler varsa acele yazabılırı mı

ben uzun zaman kullandım.benim dr umun söyledigide ilk günü baslamamdı ve hep öyle kullandım ikinci günü almakta zarar varmı bilemiyorum.

ben uzun zaman kullandım.benim dr umun söyledigide ilk günü baslamamdı ve hep öyle kullandım ikinci günü almakta zarar varmı bilemiyorum.

anladım hanı ben ıkıncı gun demıyorumda bılmıyordum bunu suan yenı bıttı adetım tekrar oluncaya kadar da bu aralarda almam gerekebılır hanı ılla da adetlıyken mı baslamalı dıye sormak ıstemıstım

Hapa mutlaka adet döneminde başlamalısın.

Eğer bittiyse diğer adet dönemini beklemelisin.

Ben başka bir dkh kullanıyorum ve hap bitiminde hemen oluyorum diye 3. gün başlıyorum, doktor bunda sorun olmadığını söyledi.

canım ben uzun zaman kullandım o ilacı mutlaka adet olunca başlaman gerekiyor diye biliyorum bana doktor öyle demişti

X