Aile Planlaması Yasmin dogum kontrol

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Irenasun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2018
198
40
35
Kizlar yasmin kullanan varmi saglik ocaklari vermior bunu deilmi fiyatina baktm 32 35 tl arasi glb paraylami aliyorsunuz doktora mi yazdiriyorsunuz parayla kac tl veriosunuz doktora yazdirinca kac tl ye inior bu???

Kadin dogum uzmanlari yaziyor ama bence astari kumasindan fazlaya gelir muayene ucreteiydi farkiydi drrken

Gercekten pahali yaa tsk ederm cvplariniz için yazidirinca kaca inior acaba

Sigortanın karşılamadığı haplardan.. 37₺ye alıyordum eczaneden

Bana da doktor yazmıştı eczacı kız bu hapları sigorta karşılamıyor demişti. Bak şimdi acaba ben mi kazıklandım emin olamadım
Yani yazdirmana rağmen 37 tl verdin dimi uffff yaaa diger haplarda bana yaramior su sağlık ocaklarinin verdiği..hepsi pdem yapio kilo aldirio ucuz tabi onlar nie yasmin vb haplarida vermiolar ki pahali tabi verirlermi hic..yasmin de oyle kilo yapmiormus arastirdim da ondan ona taktim oda pahaliymis her ay 37 tl vercez yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…