Aile Planlaması yasmin doğum kontrol hapıyla ilgili

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

adiyeff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2010
4.366
39
ben daha önce birçok kez yasmin kullandım ve hiçbir yan etkisini görmedim.birkaç ay aradan sonra bu ay yine başladım.adetin ilk günü başlanıyor ya öyle başladım.adet kesildikten bir iki gün sonra yine kanamalarım oldu.neyse onlar da kesildi.şimdi adet kesileli 1 hafta olacak nerdeyse bugün yine kanamam oluyor.koyu kırmızı gibi bir renkte.sizde de oldumu böyle bir etki.korkmaya başladım.daha önce hiç olmayınca korktum aslında.acaba rahimde birşey var da onumu harekete geçirdi diye bile düşündüm.taktım şimdi kafayı....

bende de ara kanamaya sebep olmuştu yasmin. bu bşr yan etki. ben bıraktım o yüzden. jinekoloğa görünün bence.başka ilaç önerebilir.

Bende neredeyse bir ay boyunca ara kanama oldu. Endişe etmeyin, zaten doktorlar bunun normal olduğunu söylüyor. İkinci pakete başladığınızda ara anama kalmayacatır.

cevaplar için çok teşekkürler biraz pimpirikli biriyim de.öbür ay da kanamam olursa doktora giderim artık

X