Aile Planlaması Yasmin doğum kontrol hapı ve diğer haplar??

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Fairytale27

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
26
0
Merhaba arkadaşlar. Bende Yasmin kullanmaya başlıcam adetimin ilk gününü bekliyorum. Yalnız merak ettiğim şey farklı ilaçlarda kullanıyorum şuanda. Alerjik astım için idrar yollarındaki yanma için ilaç kullanıyorum. Bunlarla birlikte kullanmamda bir sıkıntı olurmu? bilen varmı??

canım selam ben yaklaşık 10 senedir kullanıyorum ve araştırdığım ve doktorumun söylediği kadarıyla astım için bir risk yok.Çünkü ilaç en az yan etkili diye vermişti bana uzun süre vücutta kalmıyor ve bir günde vücut ilacı atıyor ama en güzeli bir jinekolaga danış derim eger gidemiyorsan doktorsiteleri var onlarada sorabilirsin.

canım hangi ilacı kullanıyorsun bilmiyorum ama ben de bi ara inhaler ile aynı anda yasmin kullanmıştım ve şu anda da alerji ilacım var ona rağmen bi yan etkisini görmedim... etkisinde de bi azalma yok :) ama belki farklı etken maddeleri vardır ilaçlarımızın... o zaman en iyisi doktora danışmak olabilir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…