Yasin okuyabilir misiniz acill

Aminebdy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2015
430
210
30
Hamile kalamadim ve yasin başladım sayısı önemli değil ama ne kadar çok olursa o kadar iyi olur okuyabilir misiniz :emir_bebek:

Bilemedim. Böyle şeyler sayıyla olur ama. Okurum tamam diyen olur, unutulur felan. Bence kendin yavaş yavaş oku, usenme yani.

Bu mesaji okumuş bulundum inş okuyabilirimde
Ne dicez kk da ki bayan için mi töbe töbe

Bu mesaji okumuş bulundum inş okuyabilirimde
Ne dicez kk da ki bayan için mi töbe töbe
KK de ki bi arkadas için diyebilirsiniz ama illa şart değil sadece okuyan çıkar mı diye yazdım bazen face de falan bi dua isteniyo bende burda neden olmasın diye yazdim

Bir iki tane değil okumak istediğim bir den çok olmalı o yüzden sormak istedim belki çıkar diye
Ya biliyorum o olayları. 1000 2000 felan sayıyla oluyorlar. Hatta tek sayı sanırım. Diyorum aile çevrenize, komsulariniza felan dağıtın en iyisi. Burda okuyan olur, okumayan olur. Eksik kalır.

Bence sayının hic onemi yok canım. Önemli olan saf niyetle, samimiyetle okumak değil mi:KK16:
Yani bilmiyorum. Bu tarz dini konularda yorum yapmak bile insanı günaha katabilir. Yani kendi fikrim de sabit değil. Ama fazileti öyle diyorlar büyükler. Tekrar ediyorum bilmiyorum.

Ben hergün kendim için iki veya üç defa okuyorum sende kendine oku günlük bence sayısından haberim yok benim ama

Ya hepiniz de haklısınız tabi herkesin ayrı bi fikri var tartışılmaz tabi ki de o öyle düşünüyorum bu böyle diye ama çevreye dağıttim yüz kişi aldı anca bende okuycam tanı ki de ama bu tür sosyal siteler i çok kişi okuyor ya o yüzden aceba dedim sadece

X