Yasemin çekmez

inda25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
24
1
23
Selam arkadaşlar doktor yasemin çekmez e giden var mı acaba önerdiği takviye edici gıda olarak ne kullanıyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim bende haftaya gideceğim doktora

Selam arkadaşlar doktor yasemin çekmez e giden var mı acaba önerdiği takviye edici gıda olarak ne kullanıyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim bende haftaya gideceğim doktora
Merhaba ben de gitmeyi düşünüyorum açıkçası bazı yorumlar gördüm o yüzden tesirginim ama. Gidince mutlaka bana da yazar mısınız

Merhaba ben de gitmeyi düşünüyorum açıkçası bazı yorumlar gördüm o yüzden tesirginim ama. Gidince mutlaka bana da yazar mısınız
Merhaba ben kendisinin hastasıydım kendisinde 6 embriyom oluşmuştu 3 transfer oldum hepside negatif oldu bende pcos dışında bir sorun yok eşimdede yoktu herhangi bir gıda takviyesi kullanmadık kendisi çok iyi bir hekim çok bilgili sorduğunuz her sorunun kesinlikle net karşılığını alırsınız bazı yorumlarda kendisinin sert iletişimde problem yaşadık diyen çok olmuş bende o yorumları görüp gitmiştim ama kesinlikle öyle bir hekim değil çok pozitif sizinle birebir çok ilgilenen titiz bir hekim ama sizlere tavsiyem bu işte doktor ne kadar mükemmel olursa olsun labrotuar çok önemli ve ben acıbadem labrotuar beğenmiyorum kendiside o labrotuar ile anlaşlamı ama hekimliğine diyebilecek hiç birşeyim yok çok iyi

X