yaşayan yada bilen varsa lütfen yardım etsin

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
kızlar ben 6 aydır hamile kalmaya çalışıyorum.buğün dişimin yarısı kırıldı acil hastaneye gittik hemen çektiler biliyosunuz çekimlerde uyuşturmanın etkisi geçince ne kadar ağrıdığını benimde şuan öle çok fazla ağrım var duramıyorum ağrıdan doktor hamilelik şüphen varsa ilaç veremem ya hamileysen dedi ama daha adetime bir hafta var ne yapacam yardım edin bi ağrı kesici alsam zararı olurmu ağrıdan ağlıyorum çünki

doktora sordum çıkmaz daha dedi adetine bir hafta var yanıltır dedi bende anlamadım ama ağrıdan durulacak gibi değil dişimde kanamada durmadı

canım geçmiş olsun.telaşlanma tatlım,benim kardeşim hamile ve migreni var,çok asırı başı agrırsa MİNOSET içiyor.zaten minoseti hamileler içebiliyor canım.bende minoset kullanıyorum.çünkü benimde süphelerim oluyo hep ya hamileysem diye.
ama bak iki tür minoset var,MİNOSET PLUS içme kutuda sadece minoset yazacak oldu mu canım.tekrar geçmiş olsun.

çok sağol bitanem yaa çok şiddetli bi ağrı yaşayan bilir diş çekiminin ağrısını daha yanağım şişecekmiş doktor öle dedi allah razı olsun hepinizden

çok sağol bitanem yaa çok şiddetli bi ağrı yaşayan bilir diş çekiminin ağrısını daha yanağım şişecekmiş doktor öle dedi allah razı olsun hepinizden

evet diş agrısı çok kötü bilmemmi.ama evinde yoksa minoset,nöbetçi eczane bulman gerekecek inş ykınlarda vardır.çok iyi gelecegini düşünüyorum.eşimin dişi agrırken günde 3 kere minoset vermişti doktor.diş agrısına çok iyi geliyor.inş hemen geçer.birşey içemezsen de tavsiyelerde bulunayım,yatarken basını dik tut.yani dümdüz yatma.iki yastık koy basının altına ve sırt üstü uzan.kan dolasımının aşagı gitmesi gerekli çünkü.eğik bir biçimde durma eğilip kalkma yat sadece başka hiçbirşey uygulama dişine daha beter olur.

sağol canım eşim gitti ecz aramaya sölediklerini aynen uygulayacam

tmm canım yardımcı olabildiysem ne mutlu.çünkü diş agrısını iyi biliyorum.eşimin en son çok agrımıştı,sonra ben nette arastırma yaptım o şekilde yatılması gerektigini söylüyor doktor.çok geçmiş olsun.hafiflerse yazarsın canım.öptüm.:teselli:

canım akşam eşim gitti aldı sağolsun ilacı içtim bi yarım saat sonra ağrı hafifledi biraz rahatladım şuanda ağrı var ama dayanabiliyorum oyüzden içmeyecem belki sakıncası olur çünki ateşimde yüksek bi kaç gündür oyüzden bişi olur diyede korkuyorum herşey için çok sağol canım yaa

Geçmiş olsun canım.
şuan kanda hamileliğin çıkmaz olsa bile .
Minoset ,parol gibi ilaclar kullanabilirsin .
Gerçi adet gecikmesine kadar kullanılan ilaclar zararlı değil diye biliyorum .

ilsu nerdesin canım sen yaa girmiyosun artık ateş ölçme topiğine sanırım nasıl geçiyo hamilleiğin herşey yolundamı

öylemii sevindim canım.ama çok içmemek şartıyal minoseti agrıdıgı zamanlar içebilirsin bişy olmaz.ama yinede senin tercihin.öptüm seni.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…