yasasınnn kan testim 14,37 hamileymişimmmmm

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
arkadaslar ben 2 kere test yatim silik çıkmıştı sonra hemen adet oldum ama yinede kan testi yptırdım ve sonuç hmileymişimmmm şoktayıımmmm

allah tamamına erdirsin canım...

sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini.

çok teşekkür ederim arkadaslar allah olmayanlarada bu duyguyu nasip etsin ama ben çok şaşkınım birde değerim çok düşük ve korkuyorum kimyasak olabilirmi diye bu değerde hamilelik kaç günlük oluyor acaba

canım hayırlı olsun seni üzmek isteme ama değer baya düşük sen testi tekrrala yükselirse sorun yoktur ama düşerse kimyasaldır

valla canım adetimin son günü yaptırdım aslında benimde umudum yok ama inşallah kimyasal değildir

tebrikk ederimm canım benim bende de öle olmustu silik cıkmıştı sonra bigün gecmişti 397 cıkmıştı suanda oglusum benimleee çok şükür darısıda sana olsun inşşş canımm

Son düzenleme:
öncelikle tebrik ederim hevesini kursağında bırakmak istemem ama adet oldum diyosun kanamanda normalmiş değerde çok düşükk Allah hakkında hayırlısını versiin

arkadaslar ben 2 kere test yatim silik çıkmıştı sonra hemen adet oldum ama yinede kan testi yptırdım ve sonuç hmileymişimmmm şoktayıımmmm

benimde iş yerinde arkadaşım 5 ay normal adet gördü, müdürümde ilk 3 ay yoğun olarak yaşadı bunu.. sen kan tahlilini 2 günde 1 tekrarla bakalım.. içini rahat tutmaya çaılş... bebişini üzme annesiiiiiiiiiiiiiii

çok teşekkürler canlarımm valla içimi rahatlattıız bende kafama takıyordum inşallah allahım onu bana bağışlar aminnnnnnnn

canım tbr ederim inş sorunsuz bir gebelik yaşar ve bebişini alıırsın kucağına...

canm hayırlı olsn ama bi kaç kere daha yaptr kan tahlili rabbm sana bağışlasın kuznu

merhaba inşallah bebeğin hayırlısıyla büyür içinde. benim sorum su ; adetin normal gününde mi oldu bi de sancılı mıydı? ben normalden 6 gün önce oldum da ve ilk gün 3 majezik içtigim halde ayakta durmasken şimdi tek ilaç bile içmeden geçiriyorum gene sancım var ama o çektiklerimin yanında devede kulak misali. 29 30 hatta 34 bile oldu ama 28 günden aşagı hiç gelmezdi reglim ve 16 senedir ilaca ihtiyaç duymayacak kadar sancısız geçirdigim tek bi adetim yoktu. acaba nedendir diye merak etttim.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…