Yaşasin Kizim Olucaakkkk :)))

Ç

ÇİLEK-79

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ÇİLEK-79
KIZIM OLUCAK BUGÜN ÖĞRENDİM ÇOK SEVİNÇLİYİM....:teytey:sırnaşık şeysırnaşık şey:emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi ÇİLEK-79
bebeğin kaç haftalık canım hayırlısı olsun

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
TEBRiKLERRR :))
RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALIP, HUZURLA BüYüTMEYi NASiP ETSİN.
CETVELİNİ DE PEMBE YAP ARTIK :))

ALLAH İSTEYEN HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
tebrik ederim canım hayırlı olsun..
ben de 14. haftamdayım inşAllah öğrenirim yakında :)
darısı tüm isteyenlere olsun inşAllah..

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
canım ne güzel tebrikler bende hamile olduğumda kızım olsun diye dua etmiştim allah kabul etti tatlı kızım şimdi kollarımda darısı sana canım

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
yaa çilek bir şey sorucam 16 haftalıkken belli olmamışmıydı cinsiyeti benim 15 haftalık haftaya 16 haftalık olucak dr.gidicez

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
hey selam kız cocuk annesı;:emir_bebek::emir_bebek:
ay pek bı mutlusundur sımdı kız dıye :)))):teytey:
evet cok ıyı kız cocuk ama ılerde gor canım sen gununu:KK43:((((((:-)çok üzgünüm:
her seyı cok guzel ama bıde babaları kıskanmasalar bızdende kuma olmasalar bızeeee::eek:(((((((((((((((((
ama arkadas oluyorlar valla cok memnun kalıyo ınsan :dance::dance:
ALLAH saglık sıhhatlıce dogurmayı nasıp etsın ınsaallah hepınıze:.))))))a.s.:nazar::nazar:

yaa çilek bir şey sorucam 16 haftalıkken belli olmamışmıydı cinsiyeti benim 15 haftalık haftaya 16 haftalık olucak dr.gidicez

yok canım belli olmadı doktor göremedi bugün tam 18 hafta bugün söyledi. bebeğinin pozisyonuna göre belli olabilir sanırım.

benimde iki kızım var canım kız çocuk annesi olmak çok güzel bişi ...sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah

hey selam kız cocuk annesı;:emir_bebek::emir_bebek:
ay pek bı mutlusundur sımdı kız dıye :)))):teytey:
evet cok ıyı kız cocuk ama ılerde gor canım sen gununu:KK43:((((((:-)çok üzgünüm:
her seyı cok guzel ama bıde babaları kıskanmasalar bızdende kuma olmasalar bızeeee::eek:(((((((((((((((((
ama arkadas oluyorlar valla cok memnun kalıyo ınsan :dance::dance:
ALLAH saglık sıhhatlıce dogurmayı nasıp etsın ınsaallah hepınıze:.))))))a.s.:nazar::nazar:

çok tatlısın canım benim teşekkür ederim. gerçekten çok mutluyum

tebrikler canım allah tamamına erdirsin analı babalı büyür inşallah

çok tatlısın canım benim teşekkür ederim. gerçekten çok mutluyum

tebrik ederim canım. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bak ne dicem. Gel benim oğlanla senin kızı kertelim. He ne dersin :teytey::teytey:sırnaşık şeysırnaşık şey

tebrik ederim canım. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bak ne dicem. Gel benim oğlanla senin kızı kertelim. He ne dersin :teytey::teytey:sırnaşık şeysırnaşık şey

oooo kızıma kısmet çıktı. olabilir sırnaşık şey

kızlar sitede sorun mu var neden çok geç geliyor yazılanlar

Çilekcim canım çok sevindim. Hayırlı olsn inşallah sağlıkla kucağına al bebişini. Bizler için de dua et darısı başımıza:)

oh oh tebrikler allah kucagina almayi da nasip etsin

benden sonraki herkes ogrendi ben kaldim be :KK43:

tebrikler canım kız bebişler daha süslü oldukları için benim çok hoşuma gidiyo.benimde kızım olacak inşallah ben 13+5 günlükken öğrenmiştim:):nazar:

X