Yaşasın ben hamile kalabileceğim artık

zeynebada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
6.205
19
:teytey:merhaba kızlar az önce doktordan geldim güzel haberi ilk sizle paylaşmak istedim yumurtalık kistim vardı ve bir ayda yok olmuş çok mutlku oldum herşey temizmiş ve hamile kalabilirsin dedi doktorum çok sevinçliyim ilk sizlerle paylaşmak istedim böbreklerimdeki taşta düştü sanırım bütün agrılarım bitti keyfim süper yaaahihoyyythihoyyythihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
böbreklerden taş döküyodum bilen arkadaşlar var yumurtalıktada kist oluşmuştu strese baglı bagırsak kanaması yaşamıştım şimdi hiçbiri kalmamış çok mutluyum şükürler olsun yaaa

ayy canım allah gönlüne göre verir inşallah en kısa zamanda isteğine kavuşursun

çok sevindim
hamile haberlerini de böyle duymak istiyoruz

hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda muradına erersin bende hamile kalmak istiyorum artık bakalım kısmet bendede kist vardı ama yeni dr a gidicem temizlendimi bilmem:uhm:

teşekkürler kızlar inşallah hamile haberimide paylaşcam sizlerle hatta bebegim oldu die paylaşcam rabbim izin verirse bugün bir başka benim için çok karamsardım ama şükürki rabbim yüzümü güldürdü saolun kızlar güzel temennileriniz için

cnm çok geçmiş olsun öncelikle çok sevindim senin için inş yakın zamanda da bebeğinin haberini alır seviniriz böyle

Rabbim gönlüne göre versin işallah tez zamanda burdan güzel haberlerini alırız :nazar:

X