Yaşamak artık çok zor geliyor tükeniyorum

gene ben canım daha şimdi öle bişe olduki aglamaktan başım agrıyo konu konu gezip paylaşmak için arkadaş arıyorum hayat acımasız takmıyalım diyorum ama...

ah be güzelim sen kendine dert arıyorsun üzülecek yer arıyorsun ondan sonra intihar eşiğine geliyorsun bizlerde senin yaşındaydık belki aynı şeyleri yaşamadık ama en azından senin yaşadıklarında bunalıma götürecek kadar büyük değil dur daha 20 yaşındasın başına gelen her kötü olayda hooooop ilaç alayım intihar edeyim mi diyeceksin yapma allah aşkına dur daha ne sıkıntılar yaşıyacaksın hatta bu sıkıntıların içinde daha ne güzel günler olucak bu kadar karamsar olma zarar verdiğin sadece kendi hayatın olur başkasının değil

Son düzenleme:
canım allah bir kapıyı kapatır başka bir kapıyı açar
bu hep böyle devam edecek değil ya
elbbette seninde bir gün yüzün gülecek mutlu olacaksın :teselli:
çketiğin acının mükafatı olacak işte o zaman
şimdi sana düşen sakin olup yaptığın hatayı tekrarlamamak :1no2:
ailen sana iyi davranmıyorsa bu gerçekten zor bi durum ama
sana önerim sana yapılanlara birazcık kayıtsız kalman
tabiki zor bi durum ama belki önemsemeyerek kafana takmayarak
bi şekilde üstesinden az da olsa üstesinden gelebilirsin yerimseniben

Canım benim bak nasılsa evdesin zamanın vardır otur türkçesinden güzelce başından sonuna kadar kuran-ı kerimi oku. Eminim sana çok büyük faydası dokunacak hayata bakışını değiştirecektir. Ayrıca sakın unutma ki intihar etmek çok büyük bir günahtır.

herzaman okurum kuran-ı kerimimi ALlaha şükürler olsun artık birşeyi takmamaya çalışıyorum Allah razı olsun önerilerinizden dolayı çok tşk ederim

Hayatta insan oglunun basina her turlu dert tasa geliyor
gorucu gelecekmis, annen inanmismis, seni dovmusmus...agir gelebilir annenin sevgisizligi batiyor insana bilirim ama intihara tesebbus niye ?
yazik degilmi gencecik yasina ? sonra..her ne kadar sana sevgisini gostermese bile, hiç bir anne istermi evladinin ölmesini ?
yapma canim...bir psikologa git..inan çok faydasi olacaktir eminim bundan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…