yarına kadar karar vermm lasımm

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
yardım edinnnya arkdaşlar ben gittim bugun iki yer buldum birinde arapça kursu ve bilgisayar kursu var 5 gün full bana bu çok uygun ve ocakda başlıo bu kötü ama çok zamn var daha
dieri ise bigün arapça haftaya başlıo bilgisayar kursu hafta sonu akşam bu uygun ihçç deilama buda hemn başlıo sizce ne yapmalıyım..ayrıca bilgisayar kursuna gidince dizgi işinde daha başarılı olabilirim dimi sertifika alınca???

• Konu Sahibi EU1
bence bilğisayara git canım bir cok arkadasım diploma aldı ve baya o diploma işine yaradı

• Konu Sahibi EU1
bence bilgisayara şimdi git ararapcaya big ı bitirdikten sonra git. hem ikisi bi arada zor olabilir

• Konu Sahibi EU1
bence bılgısayara gıt canım gelecektede sana cok buyuk yararı olucaaktır....emegını karşılıgını alıcagın ve sana faydası olucaktır.....

• Konu Sahibi EU1
evet tşkler arkdaşlar blgisayarı biliorum ama sertifika almakda başka bişey bi belgen olmuş oluo ve yardımcı olabilio ...ben en iyisi ocakda full ikisinede gidiyim hep arapça hem bilgisayar tşk ederim sizlere yardımlarınız için.

• Konu Sahibi EU1
Bilgisayar kullanmayı biliyormusun?
Eğer biliyorsan sadece kurs ücretini öde ve sınavlarına gir sonra diplomanı alırsın...
Yani pcyi kullanmayı bildiğin taktirde derslere girmesende bişi olmaz çünkü öle ayrıntılı bişiler anlatmıyorlar zaten derslerdede kendi halinde bırakıyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…