Yarın Sabah KIZIMI Kollarıma Alacagım İnsallahh DUA EDİN KIZLARRR !!!!

mujdes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
1.403
21
hep diyodum benim sıram ne zaman gelicek ,ben ne zaman dogum yapıcam diyee işte sonunda geldii!!! YARIN doğum yapıcam hayırlısıyla yalnız kızlar ben panik olmaya basladım!!!... lütfen icimi rahatlatınn .(( korku geldi banaa bebegimi düşününce geciyor ama sonra tekrar baslıyor...kendimi herseyin guzel olacagına nasıl inandırmalıyım diyorumm!!....bi yandan da hemen yarın olsun hemen kızımı kucagıma alayım diyorumm cok karısık olduu biliyorumm offff offffff benneyaptımki

Hayırlısı olsun arkadaşım. İnşallah sağ salim yavruna kavuşursun.
Kötü düşüncelerden arındır kendini çünkü herşey güzel olacak :nazar:

ay insalla oyle olur cok korkuyorum ama niyeyse bu zamana kadar bu korku cıkmamıstı ortaya bi alsam kucagıma baska bisi istemiyoruummmmm

Allah yardımcın olsun canım..
yarın inşAllah sağlıkla, hayırlısıyla bebeğini kucaklayaksın.ne güzel bir duygu..
strese korkulara yer verme bence..yarın hayatının en özel günü olacak..minik yavrunu kucaklayacaksın..
Allahım sağlıkla, hayırlısıyla kavuştursun, ameliyatını kolayca geçirmeni nasip etsin..

Hayırlı olsun canım..
Allah sağılkla kucağına almayı nasip etsin
korkma düşünsene yarın meleğin kollarında annesi:1hug:
Allah yardımcın olsun a.s.

Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin..... Hemencecik iyileş inşallah.. :Saruboceq::nazar:a.s.
Hazırladığın prenses odasında huzur içinde uyuduğunu düşün bebeğinin.....:nazar:

canım inşallah herşeyin sorunsuz,güzel geçer,bebişin ne güzel yarın kollarında olacak inşallah..
allah yardımcın olsun canımm dualarımız seninle....

ne güzel zamanı gelmiş bak yavruna kavuşuyorsun hayırlısıyla
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin şimdiden geçmiş olsun

canım güzel şeyleri aklına getir ve bu sürecin kısa bir süre olduğunu ve uyandığında bebeğinin yanında olacağını düşün ve için rahat olarak doguma gir ,yarın her şey güzel geçer ve güzel haberlerini alırız.

korkma canim hayirlisiyla saglikli bebegini kucagina alirsin insallah allah yardimcin olsun

allah yardimcin olsun cnm İnşallah sağ salim melegine a.s. kavuşursun.

hayırlı olsun canım inşallah hayırlısıyla kurtulursun allah yardımcın olsun

Canım iyi düşünki herşeyde güzel olsun,bak bebişine kavuşmana çok az bi zaman kalmış bebişini kucağına alacağın o ana odaklan kötü hiçbişeyi aklına getirme,Allah hayırlısıyla sağlıkla bebeğine kavuştursun inşallah dualarımız seninle sende bizler için dua et lütfen,şimdiden hayırlı olsun güzel bi doğum geçirmeni dilerim..

Allah yardımcın olsun canım...kolayca atlatırsın inşaallah doğumunu....mübarek günlerdede doğuyo bebeğin...hayıtlı bi evlat olur inşaallah size...:nazar:

Hakkında hayırlısı canım
Güzel şeyler düşün,çok kolay bir doğum olur inşallah...

Darısı başımıza,biz kurbanlık koyun gibi bekliyoruz hala bak... :-))))

Canim haklisi panik olmakta.......çok normal ben de yaşadimayni duygulari..htta yazmiştim kendmi kurbanlik koyun gibi hissettim diye..ama inan bebeğin kucağina gelince herşey değişecek...o ani düşü sadece..

inan bana allah yardımcın olacaktır canım, zaten bir düşünsene minicik bebeğini kucağına aldığın anı, bizlerde bir an evvel kavuşmak için sabırsızlanıyoruz, bence tedirginliklerini bir kenara bırakmaya ve bebeğinle geçireceğin o harika anları hayal etmeye çalış.....dualarımız seninle olacak inşallah...

ayyyyy nekadar heycanlı daha dün gibi 6 haftalıkken yazışmaya başlamıştık nezaman oynar küçükmü testler falan derken artık kucağımıza alıcaz tek tek canım allah seni selametle sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin darısı bize ya 9 ay geçti 10 gün geçmiyooooooooooo kızlarrrrrrrrrrrrrr

ayy kızlarrrr yazdıklarınızı okuyunca oturdum agladım bi guzel sanırım bu duygu yogunlugu beni biraz hassas yaptı .)))) iyi dilekleriniz vede dualarınız icin cok cok tesekkür ederimm...yarın doguma girmeden once hepiniz icin dua edicemm...Allah hepimizin yanında olsun...

ANAM ALLAH HAYIRLI ETSİN ANALI BABALI BÜYÜĞT DOGUMUN DA BİZLERDE DUA ET BİZİMDE OLSUN BEBİŞİMİZDE SENİN GİBİ KARIŞIK DUYGULAR HİSSEDELİM ÇILDIN ANNE SENİ SENİ SEVİNÇ ÇIGLIKLARI AT KIZ DÜŞÜN SENE YARIN KUCAGINDA BUNDAN DAHA GÜZEL NE OLABİLİR ALLAHIM GÜNÜNÜ DUA İLE GEÇİR NAMAZ KIL OTURDUGUN YERDE ALALHINA ŞÜKRET VE DUA ET Kİ HAYIRLI KIZ EVLADIN OLSUN SENİ ANNELİK GİBİ GÜZEL ŞEYLE ŞEREFFLENDİR SEN SEVİNÇ SARHOŞUSUN İNŞ HAYIRLI OLUR BACIM: emir_bebek:KK70:ÜŞÜN CENNET SENİNDE AYAGININ ALTINDA İNŞ BUNA LAYIK BİR ANNE OLURSUN EŞİNE VE SANA HUZUR MUTLULUK NEŞE BOL KAZAN SAGLIK GETİRİ YAVRUN

X