yarin sabah 10 da ameliyat oluyorum kizlar! lutfen dua edin benim icin!

irise

Guru
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
156
2
merhaba kizlar,

yarin sabah 10 da bogaziçi tip merkezinde Veli Aslana ameliyat oluyorum.

bugun gorusmemizi yaptik, ben her ne kadar istesemde yuzume cok kavisli kalkik bi burunun gitmeyeceini soyledi çunku yuzum ovalmis.. umarim en azindan istedigime yakin birsey olur.

lurfen dualarinizi eksik etmeyin! eger hastanede int varsa, yarin ameliyat sonrasi foto eklemeye calisicam :)

sevgiler!

canım çok çok dua ediyorum senin için umarım burnuşun istediğin gibi olur.....

cok tesekkurler kizlar! ay hadi bakalim, annemde cildirdi, aman sunu ye bunu ye ameliyata guclu gir diye basimda donuyo

Canım inşallah istediğin gibi olur burnun dualarım seninle. Başarılı geçen bir ameliyat dilerim.

canım şimdiden geçmiş olsun dualarımız seninle

Dualarimiz seninle, insallah hersey istedigin gibi gelisir. Simdiden hosgeldin guzel burunlar kervanina, laracroftunda burnu guzel olmus sende hic endiselenme bence doktoruna guven:)

ayyy canım çok sevindim valla.hiç demedin süpriz oldu :)) darısı başımıza.bende değiştircem galiba 28 ekim olursa alcam bakalım.inş.çoook güsel olur burnunn

Canım çokkkk geçmiş olsun, dualarımız seninle, inşallah herşey çok güzel olacak, güzel haberlerini bekliyoruz.

Canım allah yardımcın olsun, hiç korkma bende perşembe günü ameliyat oldum hemde lokal anestezi ile inan korkacak hiç bir şey yok... Umarım her şey çoooookkk güzel geçer...

cok tesekkur ederim hepinize! saat gecenin 2 si oldu nerdeyse heyecandan uyuyamadim daha.

tek korkum, ya istedigim gibi olmazsa endisesi.. bir de yurt disinda yasiyorum ameliyattan 1 hafta sonra geri donecegim.. eger sonrasinda bir sorun cikarsa buraya gelip bitmem cok zor olacak..

ay allahim sen yardim et, sorunsuz olsun su ameliyat nolurrrr

canim insallah istedigin buruna kavusursun
sunu unutma su anda senin yerinde olmak isteyen cok insan var
sonucta hayallerine ulasacaksin...
Allah yardimcin olsun...

Canım dualarımız seninle, inşallah ameliyatın çok başarılı geçer

oooo geçmiş olsun çok güzel olacak inş ama eski ve yeni fotoğraflarını çekmeyi unutma... bende 12 kasıma olucam :)

sanirim irise su anda ameliyatta
Allah yardimcisi olsunnnna.s.

evet ya aynennn ama bence sonu çok güzel olacakkk :) kendisi gelsinde bi çok sorum var =)

hadi bakalim sizler olun guzel guzel resimler koyun buraya
bana onderlik edin belki bende veli beyi dusunurum:1hug:

:)) önderlik eden bizden önce 3 arkadaş var canım

ebruli
mipa
laracoft :))

ekimde 2 arkadaş olacak bende kasımda inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…