yarin kürtaja gidiyorum

yesim25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
106
0
kizlar bana duaci olun yarin kürtaj olacagim.burada bu haberleri okudugum zaman cok üzülüp dua ediyordum arkadaslara ve basima geldi.eltimle ayni anda hamile olduk.ben dis ülkede yasiyorum ve kaynanamlar buraya geliyorlar bir hafta sonra ziyarete eltimin hamileligi Allah bozmasin devam ediyor bense...takdiri ilahi sonucta inancimiz var bu halimizede sükür daha beteri olabilirdi.ama gurbette hic akrabam yok tek eltim oda uzakta.2 yasinda bir oglum var birakacagim kimse yok bayramin 1. günü herkes ailesiyle bayramlasirken ben hastanede olacagim.ama yinede üzülmemeye calisiyorum.bana dua edin kizlar.allah hepinizin gönlüne göre versin.

Bende yaklaşık 10 gün önce kürtaj olmak zorunda kaldım, stress yapma zaten narkozlu olunca hiç birşey hissetmiyorsun ve günlük hayatına çok rahat devam edebilirsin. Niçin kürtaj olduğunu bilmiyorum ama, bir tane yavrun varmış Allah onu sana bağışlasın.
Geçmiş olsun . Sevgiler...

8+2 günlük bebegimin kalbi durdu.iki gun önce onu biraz sert hissediyordum ama bir seylerin tes gittigini anlamistim ve dün artik yasamiyordu.acaba beni neden birakti.benmi yanlis birsey yaptim.agir kaldirdim yoksa kötü rüyalar görüyordum korktugum icin mi.insallah benim hatam degildir

8+2 günlük bebegimin kalbi durdu.iki gun önce onu biraz sert hissediyordum ama bir seylerin tes gittigini anlamistim ve dün artik yasamiyordu.acaba beni neden birakti.benmi yanlis birsey yaptim.agir kaldirdim yoksa kötü rüyalar görüyordum korktugum icin mi.insallah benim hatam degildir

Olabiliyor işte, doktorlar kromozom anomalisinden biliyor genelde. Bendede benzeri bir durum oldu. Hayırlı değilmiş demekten başka çare yok. Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin, sağlıklı olmayacaksa hiç olmasın zaten.

allah yardımcın olsun cnm oğlunu sana bağışlasın çok geçmiş olsunnnnn orda olup oğluşuna bakmayı çok isterdim yada sana ....çok üzüldümmmmmmmm

canım çok geçmiş olsun lalah bi daha evlat acısı göstermesin.ama taktiri ilah demekten başka çaremiz yok.herşey allahtan.demekki hayırlsıı buymuş arkadaşım.meleğin seni cennette karşılayacak annesi...

canım üzüldüm ama geln allhtan yapacak birşey yok kendine dikkat et allah yardımcın olsun..

canım allah beterinden korusun çok şükür sağlıkla atlatırsın inşallah en güzel bayramlara olsun canım..

X