yarın hayırlısıyla doğuruyorum dualarınızı bekliyorum

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
arkadaşlar bugüne kadınlar kulübü ile birlikte geldim ve nihai sonuca yaklaştım.yarın sabah doğuma gidiyorum.bugüne kadar yaptığınız katkılardan dolayı hepinize teşekkür ederim.benim için ve minik kızım için dualarınızı bekliyorum.inşallah sapasağlam kavuşuruz.çok heyecanlıyım.Allahım bütün bebek isteyenlere ve bekleyenlere nasip etsin.sevgiyle kalın...

ay canım hayırlı haberlerını beklıyoruz.darısı basımıza artık.ınsallah sorunsuz bır doğum gecırırsıın

Allah bir nefeste yardımcın olur inşallah. hayırlı kolay doğum canım.

Ayy ne güzel yaa, sen bu gece uyuyamazsın şimdi :1hug: Hayırlı doğumlar diliyorum, Allah upuzuuun ömürlü ve hayırlı, sağlıklı bir evlat versin sana a.s.

Ay caninm Allah yardimcin olsun, ben eminim bir solukta sorunsuz olacak. dualarimiz seninle.

Darisi basimiza insallah. o gunu oyle sabirsizlikla bekliyorum ki.

canım rabbim bi avazda kurtatsın ikinizide inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağna...

kazasız belasız saglıkla kucagına alırsın insallaha.s.

allah yardımcın olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı melegini koklamayı nasip etsin.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah...

canım Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..hayırlı doğumlar nasip etsin..amiiinn..

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşım güzel bir doğumla güzel bir kızım oldu darısı tüm isteyenlere...

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşım güzel bir doğumla güzel bir kızım oldu darısı tüm isteyenlere...

canım benim ne güzelkaydirigubbakcemile3Rabbim yavruna hayırlı,sağlıklı sıhhatli,bereketli ömürler versin..hayırlı kaderler yazsın Rabbim..evladınızı sizlere bağışlasıınn..amiinn..tekrar gözün aydın betülcüm..a.s.

çok teşekkürler Allah razı olsun.çok mutluyum rabbim herkese nasip etsin.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…