Yarın hastaneye yatıyorum

WaterLilly

Rüya'm benim
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2007
490
3
Kızlar yarın hastaneye yatıyorum, belki bir süre yazamam dualarınızı eksik etmeyin.:Saruboceq: izinli kaçabilmeyi umuyorum aslında, benim sezeryan çarşamba günü olacak. bir gün önceden hastanede kalırsam stres olurum gibi geliyor. Hem sıkılırım ben, sapasağlam hastanede yatarsam. Ama asıl önemli olan ertesi gün kızımcığımla benim sağ salim o ameliyathaneden çıkmamız. Bazen soğukkanlı olsam da, bazen çeşmeleri salıveriyorum. Heyecan desen cabası.:1shok: Nasıl olacak bilmiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Normal yapacaklar tez elden sancıları tutsun bırtlatıversinler bebişleri:emir_bebek:, sezeryancılar ağrı sızı duymadan, problem yaşamadan hem kendileri hem bebişleri kurtulurlar inşallah. Bu arada kızımın ismi Rüya olacak inşallah, daha önce karar verememiştik.

en kolay şekilde rüyana kavuşman dileğiyle Waterlilly.allah analı babalı büyütsün.gülegüle büyüt bebeğini inşallah...

allah yardimcin olsun canim....
dilerim dogum cok kolay olur ve kizini saglikli kucagina alirsin...
hersey gönlünce olsun canim...

Kızlar yarın hastaneye yatıyorum, belki bir süre yazamam dualarınızı eksik etmeyin.:Saruboceq: izinli kaçabilmeyi umuyorum aslında, benim sezeryan çarşamba günü olacak. bir gün önceden hastanede kalırsam stres olurum gibi geliyor. Hem sıkılırım ben, sapasağlam hastanede yatarsam. Ama asıl önemli olan ertesi gün kızımcığımla benim sağ salim o ameliyathaneden çıkmamız. Bazen soğukkanlı olsam da, bazen çeşmeleri salıveriyorum. Heyecan desen cabası.:1shok: Nasıl olacak bilmiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Normal yapacaklar tez elden sancıları tutsun bırtlatıversinler bebişleri:emir_bebek:, sezeryancılar ağrı sızı duymadan, problem yaşamadan hem kendileri hem bebişleri kurtulurlar inşallah. Bu arada kızımın ismi Rüya olacak inşallah, daha önce karar verememiştik.

yaa benide bi gün önceden yatırıo waterlillyciimm:çok üzgünüm: bende istemiyorum aslında.ama doktorcumda karsı gelmek istemiyorum.o ben ne dersem hep onu yaptı sağolsun.artık yüzüm kalmadı yatmıycam demeye.ama streste olucam dediğin gibiii:çok üzgünüm: offfff :çok üzgünüm:

waterlilly ve celen allah sağlıklı doğumlar nasip etsin bebişleri kucaklayıca haber vermeyi unutmayın

allah cümlemize sağlıklı doğumlar nasip etsin, bebişlerimize sağ salim kavuşuruz inşallah..

yaa benide bi gün önceden yatırıo waterlillyciimm:çok üzgünüm: bende istemiyorum aslında.ama doktorcumda karsı gelmek istemiyorum.o ben ne dersem hep onu yaptı sağolsun.artık yüzüm kalmadı yatmıycam demeye.ama streste olucam dediğin gibiii:çok üzgünüm: offfff :çok üzgünüm:

Üzülme celencim napalım katlanıcaz bir günlüğüne, İnşallah sonra sorun çıkmaz da çabucak taburcu oluruz. Asıl mesele sonrası. öncesi heyecan ve korku. yazarız inşallah buradan güzel hikayemizi.

Hepinize çoook çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, hepiniz için dua edeceğim. Yavrusunu kucağına alacaklar için, alanlar için ve bebek sahibi olmayı arzulayanlar için ayrı ayrı dua edeceğim inşallah.

Allah yardimcin olsun,insallah kolay bir dogum olur senin icin de bebegin icin de....hayirli haberlerini bekliyoruz....

hadi hayırlısı waterlilycim sağlıkla kucağına alda 1 gün fazladan hastanede kalmanın ne önemi var..doğum hikayenle dön aramıza hayırlı doğumlar canım:1hug:a.s.

inşallahh sağlıcakla rüyanı kucağına alıp yuvana döneceksın.hayırlı doğumlar olsun canım..

çarşamba günü dualarım seninle.Allah yardımcın olsun.bebeğini tez elden kucağına alıp doya doya koklamayı nasip etsin Rabbim

canım en güzel rüyan o olacak zaten bir uyuyup bir kalkacaksın en tatlı rüya kollarında olacak:)bizlerede dua et bitanem rabbim hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin hepimize.

inşallah kolaylıkla atlatırsın ve bebişini sağlıkla kucağına alırsın, allah yardımcın olsun

Allah yardımcın olsun, inşallah kolay bir doğum olacak kötü şeyler düşünme
çarşamba günü bebişine kavuşuyosun inşallah ne güzellll :ecrin_bebek:

Kızlar bu akşam da evimdeyim, izin verdiler. Yarın sabah erkenden gideceğim. İnşallah bu saatlerde kızımla beraber odamıza çıkmış oluruz .

X