yarın evlilik yıldönümümüz kızlar ..ama moralim çok bozuk..

benim_olan

Canım esadımmm
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
7.303
20
kızlar daha önce bana fikir verin diye konu açmıştım ama maalesef kimse görmedi yada oralı olmadı.:gitme:.gerçi artık gerekte kalmadı ama çok moralim bozuk mafoldumben çünkü 2 gündür gribim ve hiç halimde yok..eşime ne süpriz yapacağıma artık gerek kalmadı..çok canım sıkkın ama onunla 2 seneyide devirmenin mutluluğu içindeyim..onu iyiki tanımışım.benim hayattaki en büyük şansım o..iyiki var.20 10 2007 de evlendik ve bei bi gün bile pişman etmedi...darısı tüm bekarların başına..şı yazıyı bile zor yazıyorum vallahi..yarın ne yapsam kızlar ne olur bana moral verin ya..:sinifsinif::1hug:

Son düzenleme:
bence mektup yaz ,otururken ,dinlene dınlene ..

kapıyı actıgı anda gorebılıcegı yere as ,bu kadarrr :))

güzel bi elbise giyersin
şık bi masa kurarsın beraber yemek yersiniz
sonra sarılıp uyursunuz başka naparsınız ben bilemem... o kısım ayıp:ecrin_bebek:

geçmiş olsun öncelikle...

nice mutlu,huzurlu,ağız tadıyla uzun yıllar dilerim...

mektup güzel fikir,başbaşa bir yemek de;ama hastasınız böyle birşey hazırlayabilirmisiniz bilmem...
yanında eğer olursa minik bir hediye,yeterli bence...

selam canım ılk once gecmış olsun evlılık yıldonumunude kutarım nıce senelere canım agzının tadı bozulmaz ınsallah hastasın zaten yarına kaadr kendını ıyı hıssdersen arkadasın dedgı gıbı bır mektup olabılır guzelde gıyınır sın bu seferlık boyle olur önemlı olan o gunu hatırlamak sonucta haberlerını beklıyoruz canımmm opuyorumnanaktan

geçmiş olsun canım. nice uzun seneler diliyorum şimdiden.
bir pasta al. yanınada gül sipariş ver. fazla teferruata gerek yok sanırım.
hasta olduğun için sofra hazırlamak zor olur. bu seferlik küçük bir kutlama yaparsın..opuyorumnanaktan

canim öncelikle gecmis olsun
acil sifalar dilerim
:teselli::1hug::teselli::1hug:
2.ci evlilik yil dönümünüzüde kularim
ask
sevgi
saygi
huzur
saglik
mutluluk
bol kazanc
ve bereket
yuvanizdan hic eksik olmasin insallah

:nazar:nice senelere:nazar:

CtNO-1xh-1.gif

canim hastaysan esinde anlayisla karsilicakdir insallah
halin varsa pasta alirsin
mum isiklariyla donatirsin
gönlünden gecenleri güzel bir sekilde
kagida dökersin
havada ask kokusu olan romantik bir gece gecirirsiniz
opuyorumnanaktanhersey gönlünce olsun insallahopuyorumnanaktan​

CANIM BENDEN DE SANA BıR GEÇMıŞ OLSUN.....
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah bu arada aynı zamanda evlenmişiz bende senden 7 gün sonra evlenmişim bizimde çok az kaldı yıl dönümüze...
inşallah güzel bir evlilik yıl dönümü geçirir sağlıklı ve huzurlu bir yaşam içinde olursunuz canımmm:)))

bende gerek kalmadı deyince aranızda kötü bişey oldu sandım 20 ekim bizimde evlilik yıldonumümüz. 9. seneye giriyoruz. biz romantik çiftlerden olmadığımız için kutlamıyoruz :)

çok gecmiş olsun inşallah yarına kadar hafifler en azından. öncelikle bol bol limon suyu meyve felan yede azcık olsun,hastalı atlat canım.

evlilik yıldönümünüzde kutlarım nice ağlıklı huzurlu ve mutlu yıllarınızın devamını dilerim.
allah hiç bozmasın tatlım sağlıcakla mutlu kalın opuyorumnanaktan

sağolun kızlar çok çok teşekkür ederimm..bugün çok şükür biraz daha iyiyim aşkım sağ olsun bana bi buket çiçek almış..

içindede 3 tane kırmızı gül..neden 3 ? kırmızı gül dedim 3 kişi olabilmemizi ve 3 yılımıza girmeyi temsil ettiğini söyledi..çok sevindim..a.s. ben ona sadece gece yarısı bloguma yazdığım yazıyı hediye edebildim mafoldumben..zaten eşim öyle hediyeler bekleyen biri değil..küçücük şeylerdende mutlu oluyoropuyorumnanaktan..neyse artık aralıkta doğum gününde telafi ederim:jeyyar:.....yorum yapan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettiniz..çok sağolun..sayenizde umut dolu bir güne merhaba dedim ve çok güzel birgün oldu benim için sağ olun..darısı bekarların başına..​

hiç kafana takma sen hastaysan o size süpriz yapsın :)
kendine çiç bak eşinin süprizini bekle :)=
---------------------mutluluklar:)))))))))))))

çok geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum.
evlilik yıl dönümünüzde kutlu olsun.önce sağlık canım.hemen iyileşmeye bak ve çok iyi dinlen.iyileşdiğin zaman yaparsın.
iş yerine şık bir kart gönderebilirsin mesela.içine sizin için özel sözler yada şiir ve yahut sizin şarkınızın şarkı sözlerini yazabilirsin.sevgilerimle...
evlilikyl.gif

kızlar daha önce bana fikir verin diye konu açmıştım ama maalesef kimse görmedi yada oralı olmadı.:gitme:.gerçi artık gerekte kalmadı ama çok moralim bozuk mafoldumben çünkü 2 gündür gribim ve hiç halimde yok..eşime ne süpriz yapacağıma artık gerek kalmadı..çok canım sıkkın ama onunla 2 seneyide devirmenin mutluluğu içindeyim..onu iyiki tanımışım.benim hayattaki en büyük şansım o..iyiki var.20 10 2007 de evlendik ve bei bi gün bile pişman etmedi...darısı tüm bekarların başına..şı yazıyı bile zor yazıyorum vallahi..yarın ne yapsam kızlar ne olur bana moral verin ya..:sinifsinif::1hug:

canım benim çok geçmiş olsun. www.meyvecicekler.net bu siteye bak bunlardan birini eşinin iş yerine gönder. düzeldiğin zamanda bir kutlama yaparsınız. zaten eşinde sana birşeyler hazırlar küçükte olsun. mutluluklar diliyorum canım. :1hug:

Çok geçmiş olsun... Vitamin alın sıcak şeyler tüketin. Kendinizi belki daha iyi hissedersiniz. Umarım yarında güzel birgün olur sizin için. Allah beraber sağlıklı mutluluk dolu bir ömür bağışlar inşallah size...
Mutluluğunuz sonsuz olsun... :Saruboceq:

sağolun kızlar çok teşşekkürler..bugün daha iyiyim..evlilik yıldönümü hediye aldım..daha önce yazmıştım buraya..çok teşekkürler darısı sizlerin başına ...
drank031.gif

X