Yarım rahim ve polip

Lilakahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2022
1.418
858
32
Merhaba,
Çektirdiğim rahim filmi sonucunda yarım rahimli (tek tüplü) olduğumu ve rahimde polip (0.5 cm) olduğunu öğrendim.

Özel bi hastanedeki Doktorum poliple ilgili hiç bir şey söylemedi. Direk yumurta takibi, çatlatma iğnesiyle tedaviye başlayacağımızı söyledi.

Sonuçlarımı başka bir özel hast. doktora daha gösterdim. polipin alınması gerektiğini, gebeliğe engel olacağını, alındıktan sonra tedaviye başlamamız gerektiğini söyledi.
Adetin son günü tekrar bakalım geçmemişse hitereskopi yapalım dedi.

Kafam çok karıştı ve korkuyorum da .
Bu işlemin ücreti ne kadardır tahmini bilen var mı?

Devlet hastanesinde bu işlem yapılıyor mu?
Bilgisi olan varmı ?

Merhaba,
Çektirdiğim rahim filmi sonucunda yarım rahimli (tek tüplü) olduğumu ve rahimde polip (0.5 cm) olduğunu öğrendim.

Özel bi hastanedeki Doktorum poliple ilgili hiç bir şey söylemedi. Direk yumurta takibi, çatlatma iğnesiyle tedaviye başlayacağımızı söyledi.

Sonuçlarımı başka bir özel hast. doktora daha gösterdim. polipin alınması gerektiğini, gebeliğe engel olacağını, alındıktan sonra tedaviye başlamamız gerektiğini söyledi.
Adetin son günü tekrar bakalım geçmemişse hitereskopi yapalım dedi.

Kafam çok karıştı ve korkuyorum da .
Bu işlemin ücreti ne kadardır tahmini bilen var mı?

Devlet hastanesinde bu işlem yapılıyor mu?
Bilgisi olan varmı ?
Ikinci doktorun söylediği daha doğru polip gebeliğe engel ve sıkıntı alınması iyi olur.
Fiyatı ne kadar olur doktorunuzla konuşun.
Devlette de yaparlar tabiki iyi bir doktor bulursanız geçmiş olsun.🌹

Ikinci doktorun söylediği daha doğru polip gebeliğe engel ve sıkıntı alınması iyi olur.
Fiyatı ne kadar olur doktorunuzla konuşun.
Devlette de yaparlar tabiki iyi bir doktor bulursanız geçmiş olsun.🌹
Biraz şaşkınım ve korkuyorum açıkçası. Teşekkür ederim

Biraz şaşkınım ve korkuyorum açıkçası. Teşekkür ederim
Histeroskopi korkulacak bir ışlem değil canim ben oldum hafif adet ağrısı gibi ağrım olmuştu kapalı ameliyat zaten dikişim bile yoktu vajinadan olduğum için.🤗
Korkma stres yapma ama tedavini geciktirme geçmiş olsun.
Rabbim bebişini tez vakitte göndersin 🤲🏻🌹

Histeroskopi korkulacak bir ışlem değil canim ben oldum hafif adet ağrısı gibi ağrım olmuştu kapalı ameliyat zaten dikişim bile yoktu vajinadan olduğum için.🤗
Korkma stres yapma ama tedavini geciktirme geçmiş olsun.
Rabbim bebişini tez vakitte göndersin 🤲🏻🌹
Merhaba hitereskopi sonrası transferiniz oldu mu ve nasıl geçti. Ben de haftaya olucam da süreç nasıl ise yarıyor mu merak ettim. Rahim cizdirme de yapicak bana

Merhaba hitereskopi sonrası transferiniz oldu mu ve nasıl geçti. Ben de haftaya olucam da süreç nasıl ise yarıyor mu merak ettim. Rahim cizdirme de yapicak bana
Canım ben histeroskopiden 5 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım oğlum 8 yaşında şuan.
Ama 7 yıldır yine olmuyor şükür bir tane verdi rabbim.
Sende korkma canım hayırlı haber alırsın inşallah 🤲

Insallah. Benim 2 başarısız tup bebek denemem var. 3. Den önce yapmak istedi Doktorum. Sizin tup bebek denemeniz var mıydı. Rahatsızlığınız neydi.

Canım ben histeroskopiden 5 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım oğlum 8 yaşında şuan.
Ama 7 yıldır yine olmuyor şükür bir tane verdi rabbim.
Sende korkma canım hayırlı haber alırsın inşallah 🤲
Insallah canim. Benim 2 başarısız tup bebek denemem var. 3. Den önce yapmak istedi Doktorum. Sizin tup bebek denemeniz var mıydı. Rahatsızlığınız neydi.

X