yardm ltfen

TIRTILIM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
747
0
39
ARKADAŞLAR SİZE BİR SORUM OLACAK.BENİM 15 AYLIK BİR KIZIM VAR VE HALA EMZİRİYORUM.BUNUN YANISIRA 4 AYDIRDA KORUNMA YÖNTEMİ OLARAK SPRAL KULLANIYORUM.FAKAT BEL AĞRISINDAN,KASIK AĞRISINDAN DURAMIYORUM.İLK BAŞTA ÜŞÜTTÜM DİYE DÜŞÜNDÜM VE DOKTORA GİTTİM İNTİHAP FALAN ÇIKMADI.AKLIMA HAMİLE OLABİLECEĞİM HİÇ GELMEDİ.FAKAT BİR HAFTADIR BUNUDA DÜŞÜNÜYORUM.ÇÜNKÜ ÇOK MİDEM BULANIYOR HAFİF HAFİF BAŞIM DÖNÜYOR 1 HAFTAYI GEÇKİN AKINTIM VAR.SİZCE SPRALLE HAMİLE KALMIŞ OLABİLİRMİYİM DERSİNİZ ARKADAŞLAR:1shok::1shok:

arkadaşım benimde dayımın kızı spiralla hamile kaldı, olabilir de ama bence hamile degilsin yinede tedbiri elden bırakmamak gerek.hamilelik testi yaptırman gerekli.bi çok spiral taktıran tanıdıklarımda aynı şeyden şikayetciler.bel agrısı, kasık agrısı,akıntı vb.eger hamile degilsen ve şikayetlerin artıyorsa bence bi doktora görün ve spiralı çıkarttır.geçmiş olsun dileklerimle.

canım üzülme yoktur belki ama yinede dikkatli ol benim annemde spiralle kaldı kardeşim şimdi asker

Spiral kullananlarda ilk üç ay bu tarz şikayetler olabilir.Spirali taktırdığınız kuruma başvurun ve kontrol olun.Zaten orada gerekirse gebelik tasti de yapılır.Bence gebe değilsin ama yine de kontrol olmalısın.İhtimalle hareket etmemek lazım.

Spiral kullananlarda ilk üç ay bu tarz şikayetler olabilir.Spirali taktırdığınız kuruma başvurun ve kontrol olun.Zaten orada gerekirse gebelik tasti de yapılır.Bence gebe değilsin ama yine de kontrol olmalısın.İhtimalle hareket etmemek lazım.

bende aynı sekılde dusunuyorum.. gecmıs olsun

ARKADAŞLAR SİZE BİR SORUM OLACAK.BENİM 15 AYLIK BİR KIZIM VAR VE HALA EMZİRİYORUM.BUNUN YANISIRA 4 AYDIRDA KORUNMA YÖNTEMİ OLARAK SPRAL KULLANIYORUM.FAKAT BEL AĞRISINDAN,KASIK AĞRISINDAN DURAMIYORUM.İLK BAŞTA ÜŞÜTTÜM DİYE DÜŞÜNDÜM VE DOKTORA GİTTİM İNTİHAP FALAN ÇIKMADI.AKLIMA HAMİLE OLABİLECEĞİM HİÇ GELMEDİ.FAKAT BİR HAFTADIR BUNUDA DÜŞÜNÜYORUM.ÇÜNKÜ ÇOK MİDEM BULANIYOR HAFİF HAFİF BAŞIM DÖNÜYOR 1 HAFTAYI GEÇKİN AKINTIM VAR.SİZCE SPRALLE HAMİLE KALMIŞ OLABİLİRMİYİM DERSİNİZ ARKADAŞLAR:1shok::1shok:

canım öncelikle sorum adet görmüyonmu eğer gömüyosan bir test yap bence en azından kafdaki sorulara yanıt olur...

tatlım eczaneden test aldım yaptım negatif çıktı.fakat dün bütün gece mide bulantısı kusma falan hiç uyumadım.sabah sağlıkocağına gittim.doktor kan tahliliyle kesin sonuç çıkar bazen eczanedeki testler göstermeyebiliyo dedi.bende yarın falan hastaneye kan testi yaptırmaya gitcem

Denizcim merhaba canım...Bende diyorum bu kız nerelerde? Bak canım şöyle düşün eğer hamileysende stres yapıp üzülme korunduğun halde hamile kaldıysan eğer vardır bir hayır..Sen burda bebek için uğraşanların hayatlarını bir okusan bunlardan biride benim tatlım.Anlıyorum seni Ece daha küçük ama eğer hamileysende aldırmayı falan sakın düşünme bile ..Senin kararın tabi ama çocuk kısmetiyle gelir..Yarın bide kan testi yaptır...Allah gönlüne göre versin..

Denizcim merhaba canım...Bende diyorum bu kız nerelerde? Bak canım şöyle düşün eğer hamileysende stres yapıp üzülme korunduğun halde hamile kaldıysan eğer vardır bir hayır..Sen burda bebek için uğraşanların hayatlarını bir okusan bunlardan biride benim tatlım.Anlıyorum seni Ece daha küçük ama eğer hamileysende aldırmayı falan sakın düşünme bile ..Senin kararın tabi ama çocuk kısmetiyle gelir..Yarın bide kan testi yaptır...Allah gönlüne göre versin..

baharım tabikide aldırmayı falan düşünmem...Allahın verdiği bir cana ben nasıl kıyabilirim...Allahım senin ve bebeği olmayan herkesin kucağına sağlıklı hayırlı bir evlat almasını nasip etsin....a.s.a.s.

X