Yardm ltfen..Bacaklarm ok eri.

A

arzum_y

Ziyaretçi
Ya nolur yardım edin ben liseye qecTim ama bacakLarm çok eqri :bbo: ve okuLa da corap giyince şekLi ortaya ckıyo çok şekiLsiz ya nasıı düzelir nolur yardm edin irenç görnüo mafoldumben

canım benim bunun için bi doktora görünsen daha iyi olmazmı , ama hangi bölüm bakar buna bilemiyorum veya bir spor merkezine gidip danışsan sana yardımcı olabilermi acaba ?

hçbi fikrm yok ama kendi yapabilcem bişey yk mu ya bu konuda :KK43:

bu anatomik bir sorundur hayatım
burnu eğri olan kendisi düzeltebilir mi?
elbette hayır...
senin ki de uzman kontrolu gerektiren bir durum

arkadaşlarında dediği gibi bi uzmana görün..ve lütfen biraz kendinle barışık olmaya çalış..sevgiyle...

bi doktora gitsen daha ii olru bence..bunun kremle bi çözümü yok çünkü cnm

Ya nolur yardım edin ben liseye qecTim ama bacakLarm çok eqri :bbo: ve okuLa da corap giyince şekLi ortaya ckıyo çok şekiLsiz ya nasıı düzelir nolur yardm edin irenç görnüo mafoldumben

canımmm sen daha yeni yeni gelişimini tamamlıyosun hiç merak etme önünde sonunda düzelir :) sakın kötü görünüyor deyipte canını sıkma emin ol yalnız olmicaksın yeni okulunda :) önce kendine güwen sen kendini beğen ki başkaları da sna değer versn seni beğensin :KK66: hiç canını sıkma geçer :KK66::1hug:

aynı sorun bende de var.. pff .. kafayı yicem nerdeyse bu sorundan iyice takıntım haline geldi mesela sokakta yada okulda gördüğüm her kızın ilk önce bacaklarına dikkat ediyorum.. internette araştırdım ve tedavisi varmış elbette ama bu yaşta anne baba desteği olmadan nasıl yapılır bilemiyorum.. çok çaresizim ve çok kederliyim ;( :1no2:

bence düzenli spor kısmen de olsa işe yarar.. benim de ilkokulda çarpıklık varmış ama halkoyunlarına başlamıştım düzeldi.. tabii küçük yaşta müdahale daha önemli ama hiç bişey için geç değildir. üniversite yıllarımda halkoyunlarına tekrar başladım ve şimdi hafif kaslı ve düzgün bacaklarım var... doktora da git tabii ama bacak kaslarını çalıştıracak sporları da dene derim.

spor yap cnm kas ve kilolar orda belirginleşirse eğrilik azalır biraz daha..ama yinede çok eğrilik varsa kemiklerinde bi doktora görün... bisiklete binip saatlerce sürmek çok kas yapıyor ben denedim ve dolgun bacakların oluyor.. kendini bi bölgen için üzme lisede herkesin vücuduyla bir sorunu oluyor bende yaşadım üst bölgemden dolayı..ama kendi güzel bölgelerini düşün aklında o bölgen olsun hep.. mutlu olduğunu hissedeceksindir .. eminim seninde başka bi bölgen harikadır yanılıyo muyum?

spor yap cnm kas ve kilolar orda belirginleşirse eğrilik azalır biraz daha..ama yinede çok eğrilik varsa kemiklerinde bi doktora görün... bisiklete binip saatlerce sürmek çok kas yapıyor ben denedim ve dolgun bacakların oluyor.. kendini bi bölgen için üzme lisede herkesin vücuduyla bir sorunu oluyor bende yaşadım üst bölgemden dolayı..ama kendi güzel bölgelerini düşün aklında o bölgen olsun hep.. mutlu olduğunu hissedeceksindir .. eminim seninde başka bi bölgen harikadır yanılıyo muyum?

haklısın , ama işte takıyo insan ben bisklete bineyim en iyisicokacimcoook

canım ya kolay düzelcek bise oldugunu sanmıorum ama ynede sen bi doktora danıs ya bulursn umarm bi caresini

X