Yardm edin doumdan sonra sa dklmesini durduramyorum

çikolataprenses

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
269
1
:sm_confused:lütfen yardım edin doğumdan sonra dökülen saçlar için normal dediler ama o kadar çok dökülüyoki çok seyreldi saçlarım herşeyi denedim bioxin yılan yağı çinko ve vitamin hapları... ama hiçbiri işe yramıyo moralim çok bozuk.

:sm_confused:lütfen yardım edin doğumdan sonra dökülen saçlar için normal dediler ama o kadar çok dökülüyoki çok seyreldi saçlarım herşeyi denedim bioxin yılan yağı çinko ve vitamin hapları... ama hiçbiri işe yramıyo moralim çok bozuk.

aynı sorun bende de var cnm.zaten çok dökülürdü şimdi daha da fena dökülüyor.ben şimdilik bişey denemedim ama bu gidişle bende başlıcam galiba.eşim kel kalacaksın diyor.kaydirigubbakcemile3

bu konuda doğum yapanlar topiğide daha deneyimli annelerin yazıları var kızlar...emzirme dönmi boyunca dökülürmüş bittikten birkaç ay sonrasına kadar devam edermiş ...benim de acayip dökülüyor....avuç avuç resmen...

Bi çözüm bulursanız bizimle mutlaka paylaşın arkadaşlar...aynı sorun malesef bende de var..öyleki günlük mutlaka evleri süpürüp silmem gerekiyor...evin heryeri avuç avuç saç...durmasını bekliyorum ama boşa bekliyorum heralde....

benim 4 ay oldu doğum yapalı çok dökülüyo ama şu 1 haftaır gün aşırı yılan yağı kullanıyorum ve azalttığını hissediyorum arkadaşlar deneyin isterseniz zararı olmaz

Heralde doğumdan sonra hemen her kadında oluyor benimki de avuç avuç
sinir geldi yerden kıl toplamaktan,ben hiç birşey denemedim üstüne birde oryalla saçlarımı açtırıp boya yaptırdım yani felaket bir durumdayım şu anda inşallah kel kalmam,ama emzirme döneminden sonra dökülme azalıyormuş diyorlar o zamana kadar kel mi kalacaz acaba???

aynı dert bendede var malesef ewde saç toplamaktan bi hal oldum aşırı dökülüyo -tatlicadiarzu-ama doğumdan sona olması doğal diolar kafamçokkarıştıen çokta vitaminsizlikten oluyo ben megadyn kullanmaya başladım hamileykende kullandım şimdide yeni başladım içmeye..bide maltofer alıyorm:lepi:

bebek annenin yüzüne gülmeye başladıgında saclar dökülürmüş yanı 3 4 aylıkken başlar ve 9. ayına kadar bu dökülme devam eder bendede avuc avuc geliyodu pisliginden bıkmıştım ama durdu şükür.. yapacak pek bişe yok sanırım

ay bende bu dökülme sorunu sadece bende var sanıyordum.Hamileyken kullandığım Elevit vitaminini kullanmaya başladım.3 gündür içiyorum.bakalım etkisi olacak mı?

kızlar ben cam terebenti aldım aktardan şampuan içine katılıyo kullanımı kolay yani.saclarım eskisi gibi cok dökülmüyo

aynı sorun bende de var kızlar doğum yapalı nerdeyse 4 ay olcak hala dokuluyo bakalım ne kadar dökülecek

arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım ve size önerim H.C. saç bakım koplaksi var onu şiddetle tafsiye ederim. int. araştırabilirsiniz. Haftada iki kez uygulayıp 1 2 saat bekleyip yıkıyosunuz. benim 2 hafta sonra saçlarımın dökülmesi durdu. şimdi ikinci şişeyi kullanıyorum ama 15 günde bir bakım olarak kullanıyorum. saçlarımı gören inanamıyor benim yanlarım açılmştı resmen ama çıkan saçlarımı görmenizi isterdim. çok güzel bir ürün.

arkadaslar bende anne oldum benimde saclarim dokuluyodu ama cozumunu buldum. isirgan otunu kaynatin ve sacinizi yikayin cok iyi geliyo. 1 ay kadar devam edin bide cok cok bal yemenizi tavsiye ederim.:lepi:

X