yardımmmmmmmmm

lovelybaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
414
1
slmm arkadaşlar bişi sorcam 1 sene korun up sonra korunmayı bırakınca hemen hamile kalınmazmış sen korumayı bıraksanda vucüt kensdini korumayı alırmıs bi laç ay böle biş avrmı yardımcı olursanız sevinirim

vücudun kendini korumaya alması olarak değilde yumurtalıklar biraz tembelleşmiş oluyor olabilir hani her ilişkide hazırlanıyorlar ama döllenmiyorlar ve ardından zamanla tembelleşiyorlar. ama bu çoook nadiren çocuğu olmayıp sebepte bulunamayanlara söylenen bir görüş, bunu doktorum çokta tıbbi bulmuyor. bebek konusunuda daha dün görüştüm belirtileri kişiden kişiye değişirmiş ama en az 1 hafta sonra belki hissedilemilirmiş. daha öncesi sadece psikolojik dedi. çünkü henüz vücutta ne bir horman salgılanıyor normalinden farklı nede başka bişey.

canimmm hayir her insanda böyle olacak diye birsey yok! benim arkadaslarimim cogu hapi birakir birakmaz hamile kaldi. ve inanirmisin ben HAP KULLNDIGIM halde ögrendim hamile oldugumu :emir_bebek: ohhhh iyikide olmusum cok güzel bir duyguyymuss annelik! 1 ay sonra bebisim kollarimda insallah! birde canim her annede hamilelik belirtisi olmaz! ben hic hissetmemistim ve bircoguda öyle ! ama gögüslerin belki biraz daha hassaalasip agriyabilir yada herzamankinden biraz daha fazla tuvalete cikabilirsin canim!

teşekkürederim cvplarınız için allah bağışlasın duygu rabbim kucağınada almayı nasip etsin inş

valla babaannem bana telkinlerde bulunuyodu: Sakın korunma, sonra "unutur" kalırsın, diye.
ne kadar doğrudur bilmiyorum ama eskilerde böyle bir inanç olduğu kesinkafamçokkarıştı

ekarhan ilişkiden bi hafta sonramı belli olurmus anlayamadım yazını

yani en erken bir belirti oluşması ilişkiden 1 hafta sonra hcg hormonunun salgılanmasıyla yani bebeğin rahma inmesiyle başlar. ama yine de bir çok dr rahime iniş sürecinin yaklaşık 9 gün süreceğini söylüyor. ben en erken eğer belirti olacaksa o tarihte olur diyorum. CADIARZU

X