Yardımmmmm Hamilemiyim?

tugba1986

tuğba
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2011
283
0
Arkadaşlar size sorum olacak. ben evlendiğim günden beri ilaçla korunuyordum 3,5 aylik evliyim ama son bir ay geri çekme yontemini kullandık hapı 1 aydır içmiyorum sadece son 5 gündür falan eşim korunmaya başladı. acaba geri cekme yöntemiyle hamile kalma riskim nedir. biz çocuk düşünmüyrz şuanda adetim 4 gün gecikti ve normalde benim göğüsüm ayrır böbeğim cıkar bunların hiçbir etkisinide göremiyrm şuan. acaba hapı bırakalı 1 ay olduğu için düzensizlikmi oldu bana yardımcı olurmusunuz lütfen telaş yaptım. rabbim herkese hayırlısını nasip etisin....

bence emın olmak ıcın test yap ufakta olsa hamıle olma olasılıgın var gerı cekme yontemı cok güvenilir deil canım bende hapı bıraktıktan sonra 2 ncı ay hamıle kalmıstım yanı hemen kalma olasılıgın var:KK34:

hapı bıraktığın için düzensizlik olabilir amaaaaaaaaaaa
geri çekme yöntemiyle de hamile kalabilirsin canım
çünkü zevk suyunda da bazen sperm bulunabiliyo
kan testi yaparsan kesin sonucu öğrenirsin

bence emın olmak ıcın test yap ufakta olsa hamıle olma olasılıgın var gerı cekme yontemı cok güvenilir deil canım bende hapı bıraktıktan sonra 2 ncı ay hamıle kalmıstım yanı hemen kalma olasılıgın var:KK34:

bende öle düşündüm acaba eczaneden alıp en azından bi kendim test yapsammı ama cıkarmı acaba daha cok erkenya. şuan cocuk hic düşünmüyrz ama tabiki hamileysemde üzülmem rabbim verdikten sonra sence kalma ihtimalim nekadardır bide ben lazer yaptırdım gecen hafta ya hamileysem hemde genital bacak koltuk altı heryere yaptırdım okadar radyasyon aldım :KK5:

hapı bıraktığın için düzensizlik olabilir amaaaaaaaaaaa
geri çekme yöntemiyle de hamile kalabilirsin canım
çünkü zevk suyunda da bazen sperm bulunabiliyo
kan testi yaparsan kesin sonucu öğrenirsin

cnm bende şimdi okadum dediğin cok doğru zevk suyunda bulunabilirmiş yani kanallada kalan sperm o şekilde gelebilirmiş. kan testi yaptırmasam daha doğrusu biraz daha beklesem ama eczaneden alıp yapsammı? ben sanmıyorum acıkcası hamile kaldığımı ama adetle ilgilide hiç belirtim yok zerre kadar yani normalde goğusum şişer ağırır falan şuan hiç bişi yok geciktiği halde karnıma ağrılarda girer ama oda yok :18:

cnm bende şimdi okadum dediğin cok doğru zevk suyunda bulunabilirmiş yani kanallada kalan sperm o şekilde gelebilirmiş. kan testi yaptırmasam daha doğrusu biraz daha beklesem ama eczaneden alıp yapsammı? ben sanmıyorum acıkcası hamile kaldığımı ama adetle ilgilide hiç belirtim yok zerre kadar yani normalde goğusum şişer ağırır falan şuan hiç bişi yok geciktiği halde karnıma ağrılarda girer ama oda yok :18:

4 günlük gecikmede idrar testinde net sonuç vermeyebilir tatlım birkaç gün daha bakle öyle yap
yada duramam o kadar dersen kan testi

4 günlük gecikmede idrar testinde net sonuç vermeyebilir tatlım birkaç gün daha bakle öyle yap
yada duramam o kadar dersen kan testi

hımmm cıkar sanmıştım ben idrarla. ya kanda yaptırmak istemiyrm daha doğrusu korkuyrm :KK43: biraz daha beklerim yada olmadı yarn falan idrar tahliliyle genede şansımı denerim

hımmm cıkar sanmıştım ben idrarla. ya kanda yaptırmak istemiyrm daha doğrusu korkuyrm :KK43: biraz daha beklerim yada olmadı yarn falan idrar tahliliyle genede şansımı denerim

sabah ilk idrarla daha iyi sonuç alınıyo bugün al yarın ilk idrarınla yap olmadı bikaç gün sonra yine tekrarlarsın

sabah ilk idrarla daha iyi sonuç alınıyo bugün al yarın ilk idrarınla yap olmadı bikaç gün sonra yine tekrarlarsın

tamam hayatım bugün alıp ilk idrarımla sabah deneyeyim ay cok meraklandım şimdi belkide yarına kalmaz bugün hastalanırmda belli olmaz size yarın söylerim sonucunu:KK76:

:) hapı neden bıraktın kı cnm ?
hamıle kalmıs olabılırsın bencede cunkı zevk suyunda sperm bulunuyormus

:) hapı neden bıraktın kı cnm ?
hamıle kalmıs olabılırsın bencede cunkı zevk suyunda sperm bulunuyormus

canım birlikte karar verdik eşimle hap içmeyeyim diye prezervatif kullandı eşim hiç rahatsiz olmadı böyle devam edelim dedik hapı bıraktım. sonra bi dönem geri cekme yöntemini kullandık şuan eşim korunuyor hiç rahatsız olmuyor cünkü bende en iyi yöntemin bu olduğunu düşündük ama başta kullanmadık işte geri cekmeyi denedik. anlıcan her yöntemi denedik :KK52:

hayırlısı olsun canım kaderde varsa onune gecemezsın zaten de adet sokturucu ıcebılırsın eger hamıleysen bebege zararı olmuyo korkma

hayırlısı olsun canım kaderde varsa onune gecemezsın zaten de adet sokturucu ıcebılırsın eger hamıleysen bebege zararı olmuyo korkma

tabi cnm hayırlısı inş önemli olan o zaten. ben pek hap falan içme taraftarı değilim en iyisi biraz bekleyeyim yinede

yanı kendılıgınden gecıkmıs olabılır hap bıraktgn ıcın duzenın bozulmus da olabılır sız yne korunmaya devam edın bence gerı cekılmeyle korundgun gunler yumurtlama gunune denk gelıyormu bı baksana cnm hersey gonlunce olsun zamanı varmıs gercekten dha yenı evlısın

yanı kendılıgınden gecıkmıs olabılır hap bıraktgn ıcın duzenın bozulmus da olabılır sız yne korunmaya devam edın bence gerı cekılmeyle korundgun gunler yumurtlama gunune denk gelıyormu bı baksana cnm hersey gonlunce olsun zamanı varmıs gercekten dha yenı evlısın

adetimden sonraki ilk 20 gün boyunca bu yöntemle korunduk cnm yani geri cekme yumurtlama dönemi bu dönemmi oluyorki

evet cnm yumurtlama donemıne denk gelmıs bnde boyle bı donemden gectım hap alamamıstm hamıle kaldım sansa :KK43:

hayatım ben evlı degılım ayrıldım :)

X