Yardımmmm

Gececek-bu-da

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2017
48
5
29
Nolur yardımmm geçen ayın 15inde adetim başladı bittikten snra sewglm çıplak bi şekilde arkadan sürtündü ondan snra onunki kırı benm zewk suyum akarken önden sürtündü we boşalacağı zaman eşofmanını çekti üstüme boşalmadı boşaldıktn snra yine aynı wşekilde eşofmanlıyken üzerime uzandı. Adetim şmdi 1 hafta gecikti bikaç ay önce antidepresan kullanırdm şimdi korkulrm yine başladı ishal we bulantım war korkudan mı yoksa hamile llabilir miyim nolır yardm edinn. Stres korku hawa değişimi geciktirebilirmiş. 1 hafta önce grip için katarin aldm onun

:oha:Ay ama edep yahuu dahada detay yazsaydiniz çekiinmeseydiniz.. yangın var gibi heryere konu acmissiniz bide kopyala yapistir yaparak.. surtunurken korkmuyorsun sonra ah vah eyvah:sopa:

Son düzenleme:
Millet normal yolla bile cok zor hamile kalirken sen esofman ustunden hamile mi kalacaksin? Ayrica madem sonucundan korkuyorsun neden boyle bir seye kalkisiyorsun? Nickini de yersiz korku diye almissin madem bu kadar eminsin neden korktun? Ayrica hamileysen bi zahmet ikiniz bebege de sahip cikin.

Yaw hadi diyelim bu fake ama biliyoruz hala bu devirde böyle tipler var....anacim cinsellik yasamadan önce hele biraz biyoloji kitapi felan okusaniz

Her sey mümkün
A45137C9-C194-45F0-9A01-7B50EF36CB15.jpeg

Millet normal yolla bile cok zor hamile kalirken sen esofman ustunden hamile mi kalacaksin? Ayrica madem sonucundan korkuyorsun neden boyle bir seye kalkisiyorsun? Nickini de yersiz korku diye almissin madem bu kadar eminsin neden korktun? Ayrica hamileysen bi zahmet ikiniz bebege de sahip cikin.

Arkadasm derdımı yazmazsam dermanı nsl bulıım anlatmasaydm nasl yardm edebılrdnz kı nolr yaddm edn kızım we cok pısmanım yardımm

Ewt yasım kucuk ama adetm gecıktı olacagıma daır belırtı de yok agrı fılan. Bulantı sızce stresten mı sogan suyu we maydonoz kaynatıp ıctm ama etkı etmedı

Arkadasm derdımı yazmazsam dermanı nsl bulıım anlatmasaydm nasl yardm edebılrdnz kı nolr yaddm edn kızım we cok pısmanım yardımm
Yardım yardım yardım!!! Ayy ne yardımı be, bıktım sizden. Ne yardımı edelim burdan sana nerden bilelim hamile misin değil misin!! Test var 5 liraya git yap.

Acile git kan tahlili yaptir orda belli olur adetin 1 hafta gecmis cikar mutlaka sonra sonucu yazarsin bize. Belki stres ve korkudandir bu gecikme. Insallah bebek yoktur sen de bence bir daha boyle bir hata yapma madem sonucunda basin yanacak daha dusunceli davranmani oneririm.

X